C# dili öğrenmek

121114

Picopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci 9.sınıf
9.sınıf meslek lisesinde bilişim okumaktayım ama hocalar düzgün anlatamıyor ve çok yavaşlar. Ben de 15 tatilde C# dilini öğrenmek istiyorum.
  • C# dilinin temelini öğrenmek ne kadar sürer?
  • Sadece hafta sonları akşam çalışmak yeterli mi?
  • Öğrenmem için kanal öneriniz var mı?
  • Yazılımda ustalaşmam için C# dilini öğrenmek yeter mi? Başka yazılım dilleri de öğrenmem gerek mi?
(Neredeyse hiçbir bilgim yok yazılımda.)

Son düzenleyen: Moderatör:
9.sınıf meslek lisesinde bilişim okumaktayım ama hocalar düzgün anlatamıyor ve çok yavaşlar. Ben de 15 tatilde C# dilini öğrenmek istiyorum.
  • C# dilinin temelini öğrenmek ne kadar sürer?
  • Sadece hafta sonları akşam çalışmak yeterli mi?
  • Öğrenmem için kanal öneriniz var mı?
  • Yazılımda ustalaşmam için C# dilini öğrenmek yeter mi? Başka yazılım dilleri de öğrenmem gerek mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

9.sınıf meslek lisesinde bilişim okumaktayım ama hocalar düzgün anlatamıyor ve çok yavaşlar bende 15 tatilde c## dili öğrenmek istiyorum.

C## dilinin temelini öğrenmek ne kadar sürer?
Sadece hafta sonları akşam çalışmak yeterli mi?
Öğrenmem için kanal öneriniz var mı?
Yazılımda ustalaşmam için c## dilini öğrenmek yeter mi, başka yazılım dilleri de öğrenmem gerek mi?

Şu an yazılım öğrenecek seviyede değilsin onun yerine lise derslerine daha çok önem vermeni öneririm matematik ve fizik derslerine çok çalışmalısın yazılımı şimdi öğrenmeye çalışırsan belirli bir yere kadar gelebilirsin ilerleyemezsin.

C# mi yoksa C++ mı? Ne demek istiyorsun belli değil. Ortaya karışık bir dil söylemişsin. :D "C##" diye bir dil yok ama lise dediğin için büyük ihtimal C# olduğunu düşünüyorum.

Öncelikle C#'da hangi alan üzerinde çalışıyorsunuz okulda? Console, Windows form apps vb. hangi alanda çalıştığını söylersen daha rahat kaynak atabiliriz. Ayrıca İngilizce seviyen ne durumda?

Şu an yazılım öğrenecek seviyede değilsin onun yerine lise derslerine daha çok önem vermeni öneririm matematik ve fizik derslerine çok çalışmalısın yazılımı şimdi öğrenmeye çalışırsan belirli bir yere kadar gelebilirsin ilerleyemezsin.
Meslek lisesine gidiyormuş. Her türlü programlama dersi görecek. Dediğin şey Fen ve Anadolu liselerinde geçerli olur.

Meslek lisesine gidiyormuş. Her türlü programlama dersi görecek. Dediğin şey Fen ve Anadolu liselerinde geçerli olur.
Ben programlama öğrenemezsin demedim belirli bir seviyeye kadar gelebilir eğer orta veya ileri seviyeye gelmek istiyorsa sayısal derslerine daha çok önem vermeli

Ben programlama öğrenemezsin demedim belirli bir seviyeye kadar gelebilir eğer orta veya ileri seviyeye gelmek istiyorsa sayısal derslerine daha çok önem vermeli.
Bu konuda sorun yok zaten de konu sahibinin istediği şey bu değil. Bu ayrı bir konu.

Yeni konular

Geri
Yukarı