C: Diski Fazladan Dolu Gözüküyor

grandsystem

Kilopat
Daha fazla  
C klasörüm yani Windows SSD'ye kurulu. Gördüğünüz gibi gizli dosyalarla beraber tarama yapıyorum ve C klasörü masaüstündeki dosyalarla beraber toplam 94 max 95 GB.

1.png

Fakat C klasörü'nün 103 GB'ı dolu gözüküyor. En az 8 GB daha boş alan olması gerekirken bu boş yerler nerede? CCleaner ile tarama yaptım bir sürü programla denedim herşeyi yaptım fakat olumsuz. Bu klasörün 8 GB'ı nerede?

2.png

'Hazırda Beklet' özelliğini kullanmıyorsan kapatabilirsin. Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştır, 'powercfg -h off' komutunu gir birkaç GB yer açılır. Ayrıca 'Sanal Bellek' özelliği de yer kaplar C diskinde.

'Hazırda Beklet' özelliğini kullanmıyorsan kapatabilirsin. Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştır, 'powercfg -h off' komutunu gir birkaç GB yer açılır. Ayrıca 'Sanal Bellek' özelliği de yer kaplar C diskinde.
Hemşerim senden Allah razı olsun çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldun Giresun'un neresindensin? :)(y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı