C diski kendi kendine doluyor

5 gün önce 80 GB şimdi ise 32 GB

O zaman normal değil hocam Sistem > Depolama kısmında Geçici dosyalarda Güncelleştirme kalıntıları da bayağı bir yer kaplıyor. Virüs olma ihtimali yüksek önerim format atmanız olacaktır.

O zaman normal değil hocam Sistem > Depolama kısmında Geçici dosyalarda Güncelleştirme kalıntıları da bayağı bir yer kaplıyor. Virüs olma ihtimali yüksek önerim format atmanız olacaktır.

Böyle normal mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-12 115802.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-12 115802.png
    175,1 KB · Görüntüleme: 23
format atmak da istemiyorum başka yol yok mu

Windows Güvenliğinden tam tarama yapın Virüs çıkarsa kaldıracaktır.

Gereksiz dosyaları silen uygulamalar var Windows Store'da Pc Manager uygulaması var (Türkçe dil desteği henüz yok) onu indirin o da gereksiz dosyaları vs. siliyor onu deneyebilirsiniz.

Windows güvenliğinden tam tarama yapın virüs çıkarsa kaldıracaktır.

Gereksiz dosyaları silen uygulamalar var Windows Store'da PC Manager uygulaması var (Türkçe dil desteği henüz yok) onu indirin o da gereksiz dosyaları vs. siliyor onu deneyebilirsiniz.

Bir de geçen günlerde bilgisayara trojan bulaşmıştı konu açtım yardımcı oldular sildik onan kaynaklı olabilir mi?

Bir de geçen günlerde bilgisayara trojan bulaşmıştı konu açtım yardımcı oldular sildik onan kaynaklı olabilir mi?

Silmişsiniz ama olabilir hocam bence riske atmayın format atın.

Bir zararlı yazılım/virüs sebebiyle olabilir. Bu tarz bir şey olup olmadığını anlamak için önce belirli araçlarla tarama yapın.

Bunların dışında Kaspersky Free indirip tam tarama yapın.

Bir zararlı yazılım/virüs sebebiyle olabilir. Bu tarz bir şey olup olmadığını anlamak için önce belirli araçlarla tarama yapın.

Bunların dışında Kaspersky Free indirip tam tarama yapın.

Hocam şimdi geçen USBye İSO yazdırmıştık ya Kaspersky için onla tekrardan bir tam tarama yaptım ve sonuç böyle

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    129,8 KB · Görüntüleme: 17
  • image.jpg
    image.jpg
    196,1 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı