C diski kendi kendine doluyor

Hocam şimdi geçen USB'ye ISO yazdırmıştık ya Kaspersky için, onunla tekrardan bir tam tarama yaptım ve sonuç böyle:
Ha siz geçen gün Rescue Disk yüklettiğim arkadaşsınız, şimdi hatırladım. Ama o Kaspersky Rescue Disk'in veritabanı güncel değil. Eğer Kaspersky Rescue Disk üzerinde internete bağlanabiliyorsanız Update Now deyin. Kimi kişilerde internete bağlanılamıyor, eğer sizde de internete bağlanılamaz ise Kaspersky'nin kendi sitesinden ISO dosyasının güncel halini indirin. Veritabanlarını güncellediklerinde ISO dosyasını da yeniliyorlar.

Ha siz geçen gün Rescue Disk yüklettiğim arkadaşsınız, şimdi hatırladım. Ama o Kaspersky Rescue Disk'in veritabanı güncel değil. Eğer Kaspersky Rescue Disk üzerinde internete bağlanabiliyorsanız Update Now deyin. Kimi kişilerde internete bağlanılamıyor, eğer sizde de internete bağlanılamaz ise Kaspersky'nin kendi sitesinden ISO dosyasının güncel halini indirin. Veritabanlarını güncellediklerinde ISO dosyasını da yeniliyorlar.

üstte çıkmıştı tekrara yapıyorum

@Deva Bulmam

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    224,6 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
@eren koca, sistem temiz duruyor. Acaba siz bilmeden bilgisayarınıza başka birisi oyun falan yüklemiş olabilir mi? İndirilenler klasörünü, C diskindeki program files, program dosyaları x16, AppData gibi klasörleri kontrol edin bir.

@eren koca, sistem temiz duruyor. Acaba siz bilmeden bilgisayarınıza başka birisi oyun falan yüklemiş olabilir mi? İndirilenler klasörünü, C diskindeki program files, program dosyaları X16, appdata gibi klasörleri kontrol edin bir.

Ben üç tane oyun indirdim fakat indirdiğim oyunlar bir 4 GB diğerleri ise toplam 3 GB oluyor.

Bir de rdr2 indirdim onu indirdikten sonra zaten böyle olmaya başladı

@eren koca,

RDR2'yi crack mi indirdiniz yoksa orijinal mi? Yanlışlıkla oyun dosyalarını falan yedeklemiş olabilir misiniz? Steam, Epic Games ayarlarıyla falan ilgili bir şey olabilir mi? Ya da RDR2'yi misal repack olarak indirdiyseniz, oyun atıyorum 70 GB olarak indirilir. Repack olduğu için kurulduktan sonra 120 GB yer kaplıyor. İndirilenler klasöründeki kurulum klasörünü silerseniz alan kazanmış olursunuz. Oyun kurulduktan sonra onlara gerek kalmıyor çünkü.

@eren koca,

RDR2'yi crack mi indirdiniz yoksa orijinal mi? Yanlışlıkla oyun dosyalarını falan yedeklemiş olabilir misiniz? Steam, Epic Games ayarlarıyla falan ilgili bir şey olabilir mi? Ya da RDR2'yi misal repack olarak indirdiyseniz, oyun atıyorum 70 GB olarak indirilir. Repack olduğu için kurulduktan sonra 120 GB yer kaplıyor. İndirilenler klasöründeki kurulum klasörünü silerseniz alan kazanmış olursunuz. Oyun kurulduktan sonra onlara gerek kalmıyor çünkü.
Orjinal sadece yama kurdum

@eren koca, garip. Bir zararlı yazılım veya virüs sebebiyle de değil gibi. Windows yedekleme dosyaları da o kadar yüksek boyuta ulaşmamış. Bilemedim açıkçası.

Hocam ben artık format atmaya karar verdim ama driver kurumları ile alakalı bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz?

@eren koca, garip. Bir zararlı yazılım veya virüs sebebiyle de değil gibi. Windows yedekleme dosyaları da o kadar yüksek boyuta ulaşmamış. Bilemedim açıkçası.
Birde hocam rdr2 ve gta5 yüksek gb oyun oldukları için onları tekrardan kurmaya da üşeniyorum onları kurmadan yeni formatladı diske atabilir miyim

@Deva Bulmam hocam dediğim şekilde olur mu?

Son düzenleme:
Hocam ben artık format atmaya karar verdim ama driver kurumları ile alakalı bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz?

Birde hocam rdr2 ve gta5 yüksek gb oyun oldukları için onları tekrardan kurmaya da üşeniyorum onları kurmadan yeni formatladı diske atabilir miyim

@Deva Bulmam hocam dediğim şekilde olur mu?
Eğer Windows'u formatladıktan sonra yeni konu açarsanız driver kurulumları ile ilgili yardımcı olabilirim. Oyunun tüm dosyalarını başka bir diske yedekleyip yerel diski formatladıktan sonra ona atabilirsiniz yüksek ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı