C diskini Kurtarma bölümünü silmeden genişletebilir miyim?

akhilleus_

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.png

Herkese merhaba. Ubuntu ile Windows 10'u dual boot olarak kullanıyordum, Ubuntu'yu kaldırdım ve C diskini genişletmek istedim ancak C diskinin sağ tarafında 573 MB kurtarma alanı olduğu için genişletemedim. Bu kurtarma alanı Windows'un mu, yoksa değil mi anlayamadım. Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. C diski bu haliyle bana yetmediği için acilen genişletmem gerek. Eğer bu birim Windows'unsa sisteme zarar vermeden C diskini nasıl genişletebilirim? Yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler.
Bir de eğer silemezsem,443 GB olan kısma Steam oyunlarımı kurabilir miyim?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 445817

Herkese merhaba. Ubuntu ile Windows 10'u dual boot olarak kullanıyordum, Ubuntu'yu kaldırdım ve C diskini genişletmek istedim ancak C diskinin sağ tarafında 573 MB kurtarma alanı olduğu için genişletemedim. Bu kurtarma alanı Windows'un mu, yoksa değil mi anlayamadım. Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. C diski bu haliyle bana yetmediği için acilen genişletmem gerek. Eğer bu birim Windows'unsa sisteme zarar vermeden C diskini nasıl genişletebilirim? Yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler.
Bir de eğer silemezsem,443 GB olan kısma Steam oyunlarımı kurabilir miyim?
Eğer kurtarma alanı Windows'a ait ise silmene izin vermez.

Siyah olarak işaretli yani silinmiş ve işlenmemiş bir disk alanına ihtiyacınız var. Daha sonra genişletme seçeneği aktif hale gelmelidir.

Bu rehberi takip ettim. Şu an sorunum çözüldü. Umarım ileride problem çıkmaz. Çok teşekkür ederim sizlere.

Merhaba şu an aynı sorunu yaşıyorum. Rehberde C diski ile ayrılmamış alan arasındaki kurtarma bölümünden bahsetmemiş. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı