C# uygulamasının fiyatı ne kadar olmalı?

C# ile kişisel kullanıma uygun bir kasa hareket takip uygulaması yaptım masaüstü uygulaması ve bu programı almak isteyen birkaç kişi var ancak programa ne kadar fiyat belirleyeceğimi bilemedim daha önce bu iş ile uğraşmış olan falan varsa fiyat konusunda yardımcı olabilir mi?

Uygulama içeriği;

- Günlük gelir kaydı alma.
- Günlük gider kaydı alma.
- Günlük gün sonu yaparak gün sonunda gelir gider hesabı sonucu cebine kalan bakiye hesabı.
- Bu verileri ister tüm ister ayrı olarak Excel ile rapor haline getirme.
- Bu veriler ile istatistik takibi.
Hocam hangi dilde yazdınız?

Örneğin, satın alan müşteriye bir ürün anahtarı verilecek (örneğin: "JGAS-GJAW-25JA-KJF2"). Müşteri, bu anahtarı programa yapıştırarak giriş butonuna tıklarsa, programa giriş yapacak. Ürün anahtarlarını kaydetmek için, verilen anahtarı "http://sitenizinadi.com/lisans/anahtarlar.php" adresine yapıştırın. Müşteri programa giriş yapmak istediğinde, giriş butonuna tıklayacak ve program "http://sitenizinadi.com/lisans/anahtarlar.php" adresini kontrol edecek. Eğer anahtar orada bulunursa, programa giriş yapılır, bulunmazsa giriş yapılmaz
Hocam bunun için bir web sitemin olması şart mı

Hocam hangi dilde yazdınız?
C# hocam

Örneğin, satın alan müşteriye bir ürün anahtarı verilecek (örneğin: "jgas-GJAW-25JA-KJF2"). Müşteri, bu anahtarı programa yapıştırarak giriş butonuna tıklarsa, programa giriş yapacak. Ürün anahtarlarını kaydetmek için, verilen anahtarı "http://sitenizinadi.com/lisans/anahtarlar.php" adresine yapıştırın. Müşteri programa giriş yapmak istediğinde, giriş butonuna tıklayacak ve program "http://sitenizinadi.com/lisans/anahtarlar.php" adresini kontrol edecek. Eğer anahtar orada bulunursa, programa giriş yapılır, bulunmazsa giriş yapılmaz.

Umarım sadece örnek amaçlıdır, bu tür lisans sistemleri atlanması ve manipüle edilmesi en kolay sistemler.

Umarım sadece örnek amaçlıdır, bu tür lisans sistemleri atlanması ve manipüle edilmesi en kolay sistemler.
Tabii ki de örnek amaçlıdır.

Hocam bunun için bir web sitemin olması şart mı

C# hocam
Eğer yazdığım gibi bir sistem yapmak istiyorsanız şart. Bunun için ücretsiz hostingleri ve domain sağlayıcılarını da tercih edebilirsiniz. (000Webhost, Freenom.)

Hocam lisans araştırması yaptım ancak hep ücretli lisanslama servisleri ile karşılaştım bilginiz var mı bu konuda.

Hocam bu uygulamayı zaten talep üzerine yaptım aklımda böyle bir iş yoktu ancak bir arkadaşım talepte bulundu ilk kez bir uygulama satıyorum pek fikrim yok bu konuda.

Hocam bu satış freelance işlerine yeni giren biri olarak bu fiyatı verebileceğimi sanmıyorum.

Keyauth kullanabilirsiniz, GitHub üzerinde C# ve birçok dil için nasıl kurulacağı hakkında örnek hazır kodlar da mevcut. O kadar harika değil fakat genel olarak geliştiricilerin en çok tercih ettiği ücretsiz lisanslama servislerinden birisidir.

Tabii ki de örnek amaçlıdır.

Eğer yazdığım gibi bir sistem yapmak istiyorsanız şart. Bunun için ücretsiz hostingleri ve domain sağlayıcılarını da tercih edebilirsiniz. (000Webhost, Freenom.)

Hocam bilgileriniz için teşekkür ederim bu konuyu daha iyi inceleyeceğim

Keyauth kullanabilirsiniz, GitHub üzerinde C# ve birçok dil için nasıl kurulacağı hakkında örnek hazır kodlar da mevcut. O kadar harika değil fakat genel olarak geliştiricilerin en çok tercih ettiği ücretsiz lisanslama servislerinden birisidir.
Teşekkür ederim hocam

Hocam siteyi inceledim ancak pek anlayamadım bu konuda yardımcı olma ihtimaliniz var mı isterseniz yeni bir konu başlığında devam edebiliriz

Son düzenleme:
Hocam bilgileriniz için teşekkür ederim bu konuyu daha iyi inceleyeceğim.

Teşekkür ederim hocam.

Hocam siteyi inceledim ancak pek anlayamadım bu konuda yardımcı olma ihtimaliniz var mı isterseniz yeni bir konu başlığında devam edebiliriz.

Yardımcı olabilirim elbette, yeni konu açacaksanız konuyu açıp beni etiketleyin size oradan detaylıca yazayım.

Yardımcı olabilirim elbette, yeni konu açacaksanız konuyu açıp beni etiketleyin size oradan detaylıca yazayım.
tamam hocam yeni konu açıyorum

Etieketledim hocam

Hocam etiketin doğruluğundan emin değilim size bildirimi geldi mi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı