C2'de iftira atıldı

• Konuyu başlatan mbhkf0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 130
  • Görüntüleme 111B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adı üstünde anonim her şey ve herkes anonim. Yaşınız çok küçükte değil bu tip saçmalıklarla uğraşmanız için üstüne bir de korkmuşsunuz. Connected2me saçma sapan bir uygulama kafaya takmayın engelleyin ve yerinizde olsam hesabımı kapatırım bu arada. Liseli vb. etiketler Twitter C2 gibi platformlarda reşit olmayan şekilde arama yapanların etiketi diyebilirim daha dikkatli olun sosyal medyada dolaşırken.

Ya hesabı dondurdum zaten ama ihbar etmiş pedofili diye ayın bilmem kaçında ifadesi alınması gerekli demiş bir şey çıkar mı bu işten ifade alınma vs.
Hocam olayın sizin liseli olmanız değil. Bunu etiket olarak kullanmanız. Bulunduğumuz ülke içerisinde 'liseli' çevrimiçi ortamlarda farklı noktalara çekilebilecek bir kelime. Ha bana kalsa umurumda dahi olmazdı ama iletişim içerisinde olduğunuz ortam ve bireyler bunu yanlış yorumlamış olabilirler.

Çevrimiçi mecralarda hitab ve yaklaşımlar önemli yaşınız büyük ya da küçük fark etmiyor. Doğruysa cezası çekilir ha değilse boşuna kendinizi bu tür gereksiz durumlar için yormuş oluyorsunuz.

Ya elbetteki öyle iğrenç bir şey yapmadım ben yaşıtlarım yazsın diue etiket koydum ama sonuç olarak olayın görüntüsü "liseli etiketi" olması.

Gerekli görülürse ifadeniz için çağrılırsınız. Ha durumun gerçekliğini bilmiyorum, belki sizi korkutmak için ya da dalga geçmek için yapmış olabilir bilemiyorum. Dediğim gibi gerçekliği bulunuyorsa ve soruşturmaya uygun görülürse ifadenize başvururlar. Pedofili etiketiyle sizleri şikayet etmesi durumu zora sokabilir fakat yanlış bir şey yapmadıysanız bu durumdan çekinmenizi gerektirecek bir durum bulunmuyor.

C2 kullanan nedir ki ihbarı ne olsun ifadeye gitmekten korkmayın bir gidip memurların çayını içip sorunu anlatırsınız olur biter. Muhtemelen size attığı resim ifade için vb. sahtedir. Değilse eğer dediğim gibi korkacak bir şey yok.

İfade alınmasından, karakoldan, savcılıktan bu kadar niye korkuyorsunuz ki? Ülkede sokak ortasında karısını 18 yerinden bıçaklayan adam iyi halden serbest kalıyor. Sence seni bir fotoğrafın altına liseli yazdın diye içeri atarlar mı?

İfade alınmasından, karakoldan, savcılıktan bu kadar niye korkuyorsunuz ki? Ülkede sokak ortasında karısını 18 yerinden bıçaklayan adam iyi halden serbest kalıyor. Sence seni bir fotoğrafın altına liseli yazdın diye içeri atarlar mı?
Ya fotoğraf bile yok ki tamam suçsuzum ama ifadeye gitsem nolcak aile faktörüm var

Şu şikayet ettim diyeni bulup iyi bir dövmek lazım. Neyin kafasında bu millet ? Troll bence adam.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı