Çabuk sinirleniyorum, kafama çok takıyorum

Dediğim gibi daha böyle kelimeler kullanmam. Hatamın farkındayım da. İşte o ekran görüntüsü olayında sinirlenmiştim. Neyse kusura bakmayın. :) Neyse ben yine özrümü diledim. Artık gerisi sizde.
Orada haklısınız, ben yediğim linçin etkisiyle sizin dediklerinizi pek umursamamıştım. Özür dilerim.

Dediğim gibi daha böyle kelimeler kullanmam. Hatamın farkındayım da. İşte o ekran görüntüsü olayında sinirlenmiştim. Neyse kusura bakmayın. :) neyse ben yine özrümü diledim. Artık gerisi sizde.

Abi boş yapmaktan ceza almazsam iyidir ama artık gerisi sizde lafını daha nadir kullanabilir misiniz çok zoruma gitmeye başlıyorda kötü anlamda kullanmadığınızı biliyorum ama bilmiyorum benim zoruma gidiyor şahsen.

Dediğim gibi daha böyle kelimeler kullanmam. Hatamın farkındayım da. İşte o ekran görüntüsü olayında sinirlenmiştim. Neyse kusura bakmayın. :) Neyse ben yine özrümü diledim. Artık gerisi sizde.
@Silinen üye 3 günlük dünyada kalp kırıklığıyla gitmeye gerek yok, benim açımdan sorun yok ama sen bana karşı çok ön yargılısın ve saldırgan tarzlı ''siz ne biçim insanlarsınız'' gibi cümleler kuruyorsun, bu da beni üzüyor açıkçası. Gerek var mı böyle şeylere?
Tamam o zaman, sizinle olan sorunumu çözdüm. Alawar, attack troll gibi kullanıcılardan özür dilesem de dinlemediler, onları engelledim. Bu kadar basitmiş.

Abi boş yapmaktan ceza almazsam iyidir ama artık gerisi sizde lafını daha nadir kullanabilir misiniz çok zoruma gitmeye başlıyor da kötü anlamda kullanmadığınızı biliyorum ama bilmiyorum benim zoruma gidiyor şahsen.
Anlaşıldı reis. :) Gerçi bunda ne var anlamadım ama neyse peki. :)

Ben böyle insanların çok arkadaşı olduğunu düşünmüyorum bu tutumlarından dolayı.

Alacağım zaten ama koronavirüs yüzünden gidemiyorum, bari konu açayım çok güzel fikir veren insanlar oluyor diye düşündüm.
Sinirli insanlar genelde ben merkezli olur iletişim sorunu yaşayabilirler ve yalnız kalabilirler sonuç olarak bunu arkadaşlarınla paylaşabilirsin konuşmak birazda olsa sorunu hafifletebilir.

Orada haklısınız, ben yediğim linçin etkisiyle sizin dediklerinizi pek umursamamıştım. Özür dilerim.
O olayda linç yemesi gereken siz değil de "aciz insanlar, kadınlıktan başka bir şeyleri yok elinde" diyenler olması gerekiyordu. Zaten size söylememiştim onları. İyi günler.

Hocam merhaba. Psikoloji hakkında pek bir bilgim yok ancak bir kaç öneri verebilirim. Öncelikle diğer arkadaşların da dediği gibi psikiyatriye gitmeniz olumlu sonuçlar verebilir.

Önerilerime gelecek olursak ilk tavsiyem eğer oyun oynuyorsanız sizi strese sokacak, rekabete sürükleyecek oyunlardan uzak durun . Onun yerine sizi daha çok rahatlatacak, bu dünyadan başka dünyalar götürecek, belki hikayeli oyunlar oynamak daha iyi olur. Bazı çok güzel platform oyunları var insanı pamuk gibi yapıyor, onlara bakabilirsiniz. Ya da stresinizi attıracak oyunlar oynayabilirsiniz. DOOM bunun için güzel bir seçenek.

İkinci önerim kitap okumak olur. Ya da film izlemek.

Aslında hobilerle ilgilenmek buna ciddi mana da katkı sağlar. Bu yüzden kendinize bir hobi bulun mesela yapboz yapmak olabilir. Ya da maket yapmak olabilir. Veya lego yapmak da olabilir. Hani çocuk oyuncağı diye de düşünüyorsanız çok kompleks ve teknolojik legolar da var. Gerçi lego hobisi biraz tuzlu bir hobi. Eğer maddi durumunuz el veriyorsa bakmak lazım.

Diğer psikolojik tavsiyelere giremeyeceğim, çünkü pek bilgim yok ve yanlış tavsiye de vermek istemem ancak üstteki liste denenmiş ve onaylanmıştır. Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı