Çakma Nike vs Kinetix

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu bin kere anlattım. Çakma ayakkabı giyilmez. Sağlık her şeyden önemli. En iyi ihtimalle deli gibi terleme yapar. Paran yoksa daha ucuz markaları (Polo, lumberjack, Slazenger ve kitenix) tercih edebilirsin.

Dosya Ekleri

• IMG_20230324_235052.jpg
    IMG_20230324_235052.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 92
Ayakkabı alacağım çok param yok. Kinetix düşündüm ama dışarıda dalga geçerler diye korkuyorum. Çakma Nike alsam çok belli olur mu dışarıdan?
Kinetix alın rahat ve güzel modelleri var gündelik olarak ideal ayakkabı. Dalga Felan geçmezler. İlkokuluna gidiyorsan orası ayrı. Kundura giyiyorum ben şansen çok mutluyum ve dilimle birlikte karizmanın öz evladıyım, taş gibi adamım kızlar odun derler biraz ama hepsi beni sever.

Çevrende kinetixe fakir işi diyen varsa ayakkabıdan anlamıyordur. Pamuk kalitesi replikalara göre çok daha iyi. Üretimi temiz. Gündelik ayakkabı olarak üst seviyelerde. Çöp bir ayakkabı olsa fp konusunda bukadar hızlı yükselecek bir ayakkabı olamazdı.

(İlk paragrafta biraz boş yapmış olabilirim üzgünüm. Son zamanlarda işler ters gidiyor. Öylesine yazdım işte özür dilerim)

Çakma ayakkabıların rengi atıyor ve çabuk yırtılıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı