Kinetix vs replika ayakkabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RiotClient.dll

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ayakkabı alacağım bütçe 250 TL. Ayakkabının yüksek taban olmasını istiyorum fakat ucuz markalarda maalesef yok (kinetix vb). Sizce çarşıdan veya Instagram'dan replika mı alsam yoksa kinetix vb. mi alsam?

Merhaba arkadaşlar, ayakkabı alacağım bütçe 250 TL. Ayakkabının yüksek taban olmasını istiyorum fakat ucuz markalarda maalesef yok (kinetix vb). Sizce çarşıdan veya Instagram'dan replika mı alsam yoksa kinetix vb. mi alsam?
Sağlıklı değil replika önermem.

Kinetix ucuz da olsa belirli sağlık protokollerine uyuyor. Replika kim bilir neyden yapılıyor. Benim düşüncem bu.

Rica etsem yüksek taban ayakkabı bulup atabilir misiniz 250 TL civarı? Kinetix'te yok, puma vb. olur.

Kendim marka takıntım var lakin ben replika öneriyorum. İyi bir replika iyi bir malzemeden yapılır. Tabii iyi bir replika bulmak çok zor ana eğer iyi hir malzmeden yapılmış replika bulursanız bence replika alın.

Flodan almanı öneririm internet sitesinde çok daha uyguna satılıyor kinetix markası mağzalarda daha pahalı. İade konusunda ben hiç sorun yaşamadım.

LCW gibi giyim mağazalarında da ayakkabılar oluyor, onlarda istediğin türden yok mu? Ucuz oluyor genelde. Öylesine ucuz diye bi tane almıştım 4 senedir giyiyorum, sağlam halen.
Evet baktım LCW'ye ucuz fakat beğendiğim olmadı.

Kendim marka takıntım var lakin ben replika öneriyorum. İyi bir replika iyi bir malzemeden yapılır. Tabii iyi bir replika bulmak çok zor ana eğer iyi hir malzmeden yapılmış replika bulursanız bence replika alın.
Pabuçkonağın'dan almayı düşünüyordum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı