Çakma Nike vs Kinetix

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uygun fiyatlı bir şey arıyorsan. Hummel veya jump öneririm. İkisi en azından Kinetix'den iyidir.

Çakma ayakkabıları önermem bir dönem kullandım ayağa zararları olabiliyor.

Memleketin 90%'ı çakma giyiyor zaten. Niye dalga konusu olsun bu konu? Herkesin parası ve ayıracak yeterli bütçesi olmayabilir.

Ayakkabı alacağım çok param yok. Kinetix düşündüm ama dışarıda dalga geçerler diye korkuyorum. Çakma Nike alsam çok belli olur mu dışarıdan?

Bershkadan alabilirsiniz. Flo outlet mağazalarında da güzel modeller var.

Kinetix ve Torex gibi markalar sizi kabul edilebilir bir süre idare edebilecek ayakkabılar. Ben yıllardan beri kullanıyorum bir sorun görmedim. Hem bu ayakkabılar biraz daha ucuz oldukları için dalga geçenlerin (arkadaş çevrenizde öyle insanlar varsa çevrenizi hemen değiştirin) ağızlarına tıkabilirsiniz.

Milyon tane farklı modeli olduğu için adam gibi arge yapılmamış saçma ayakkabılar yerine Decathlon'daki kalenji marka koşu ayakkabılarına yönelin. Her bütçe için ayakkabı var neredeyse. 5 yıldır sadece Decathlon'dan alıyorum ayakkabı. Decathlon'un 700 liralık ayakkabısı Nike-Adidas'ın 1500 liralık ayakkabısından daha kaliteli.

Üzerinde NİXE yazanlardan değilse anlaşılmayabilir ama Kinetix 1 km öteden belli olur. Fakat asıl dikkat edilmesi gereken husus sağlık. Uzun süre ayağında hangi malzemeden üretildiği belli olmayan çakma ayakkabı olacak. Ucuz malzemeden yapılması muhtemel olduğu için en basit mantarla başlayabilir bu problemler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı