Çalınan Epic Games hesabı nasıl kurtarılır?

sisifos1

Femtopat
Daha fazla  
Epic Games hesabım çalındı. Gerekli destek taleplerimi oluşturdum ancak henüz bir dönüş alamadım. Çalan kişiler hesabımın e-postasını değiştirdiği için şifre ile giriş yapamıyorum. Hesap içinde kasılmış oyunlarım var ve emeğimin boşa gitmesini istemiyorum. Geçmiş döneme ait faturalar ve bilgiler elimde bulunuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Desteğin cevabını beklemekten başka çare yok. Dönüş yapacaklar, bazı bilgiler isteyecekler sonra sizin ana kullanıcı olduğunuzdan emin olununca hesap bloke de edilse açarlar. Eski faturaları, satın alım yaptığınız kredi kartının son 4 hanesi, ip adresiniz, adınızı-soyadınızı vs isteyecekler onları hazır edin yeter.

Epic Games hesabım çalındı. Gerekli destek taleplerimi oluşturdum ancak henüz bir dönüş alamadım. Çalan kişiler hesabımın e-postasını değiştirdiği için şifre ile giriş yapamıyorum. Hesap içinde kasılmış oyunlarım var ve emeğimin boşa gitmesini istemiyorum. Geçmiş döneme ait faturalar ve bilgiler elimde bulunuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Destekten haber beklemek dışında bir çözüm yok hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Desteğin cevabını beklemekten başka çare yok. Dönüş yapacaklar, bazı bilgiler isteyecekler sonra sizin ana kullanıcı olduğunuzdan emin olununca hesap bloke de edilse açarlar. Eski faturaları, satın alım yaptığınız kredi kartının son 4 hanesi, IP adresiniz, adınızı-soyadınızı vs isteyecekler onları hazır edin yeter.

Kredi kartımla hiç alışveriş yapmadım sadece ücretsiz oyunları aldım.

Ben Epic canlı desteğe yazmıştım 5 dakikada vermişlerdi geri.

Canlı desteği nereden bulurum ben genel desteğe yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı