Çalınan hesapta yenen CS:GO VAC ban açılır mı?

DoctorSamet

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 250 gün once hile kullanmama rağmen overwatchtan ban yemiştim. Anlam veremedim neden yediğime dair. Fakat aklıma geldi ki ban yemeden önce benım hesabım çalındı yaklaşık 3-4 ay once falan. Bunun kanıtları da var hatta calan adam PUBG'den de ban yemişti ama onu destege yazarak açtırdım. Yani demem o ki PUBG'de hile acan adam CSGO'da da açmıştır, çünkü hile kullanmadıgıma adım gibi eminim. Yani CSGO banımı da PUBG'de olduğu gibi açtırabilir miyim?

Dostum, sen de senin deyiminle "namusunu almışlar gibi" agresif şekilde millete saldıyorsun. Sanki biz çaldık hesabını veyahut biz banlamışız gibi. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ayrıca. Hesabına sahip çıkacak kadar bile akil değilken millete bilmişlik taslaman gülünç. Kendinini daha fazla rezil etmemen adına susmalısın.
Benim kimseye bilmiş taslayıp saldırdığım yok. Ortadaki yobazlığa deyiniyorum ben şuanda. Körü körüne bir sistem savunuluyor ve sende buna destek çıkıyorsun herhalde sende öylesin.
Gerçekleri hazmedemeyip konu açıyor işte bir de. Her şeyi bu kadar en ince ayrıntısına kadar biliyorsan ne diye konu açar? Gerçekler acıdır...
Sizin gibilere acıyorum :D bir şeylerin yalakası olmuşssunuz artık. Hile kullansam neden buraya gelip yazıyımki bunu?

Yanlış nerede tam olarak?
Senin yaptıgın yobazlık burada tam olarak yanlış olan şey. Kimsenin gerçekten hile kullanıp kullanmadığını bilemezsin.
Bir sistem değil, iki sistem. Hatırlatayım dedim. Çift dikiş yasaklama almışsınız.
Owerwatch sistemi zaten düpedüz saçmalık. Yetkililerin yerine oyuncular izliyor belirliyor kimin karar verdiğini ve bu çoğunlukla oyunu bilmeyenlerin elinde.

O zaman yasaklamanız kaldırıldığında aksini ispatlarsınız.

250 gün sonra bir konu daha açarsınız. Bakarız hep beraber, yasaklama kaldırılmış mı yoksa kaldırılmamış mı?

Bekliyorum.
Yasaklamam neden kaldırılsınki zaten? Sıradan bir oyuncunun yasagını biri neden kaldırsın? Youtuber olsaydım kalkabilirdi.

Benim kimseye bilmiş taslayıp saldırdığım yok. Ortadaki yobazlığa deyiniyorum ben şuanda. Körü körüne bir sistem savunuluyor ve sende buna destek çıkıyorsun herhalde sende öylesin.

Sizin gibilere acıyorum :D bir şeylerin yalakası olmuşssunuz artık. Hile kullansam neden buraya gelip yazıyımki bunu?
Ne diye savunayım CS'yi? Hisselerini üstüme mi yaptılar 😀 Saçmalıyorsun...
Acınacak halde olan da sensin abicim kuyruğuna bastık daha da agresifleştin.
Ağlamaya devam et hesabına sahip çıkamayan zeki çocuk seni. Daha çok tokatlanıp ağlarsın millete bu olmayan kafayla. 🙃

Ne diye savunayım CS'yi? Hisselerini üstüme mi yaptılar 😀 Saçmalıyorsun...
Acınacak halde olan da sensin abicim kuyruğuna bastık daha da agresifleştin.
Ağlamaya devam et hesabına sahip çıkamayan zeki çocuk seni. Daha çok tokatlanıp ağlarsın millete bu olmayan kafayla. 🙃
İşte bende onu anlamıyorum :d? Steamde falanmı çalışıyorsunuzda bu şirketi ilah yaptınız? Bu sistemi kusursuz yaptınız? Bendende sana bir tavsiye hayatına bu kafayla gidersen yakında arkandan ağlayanın olmaz :D Hiç bir şeyi körü körüne savunma kardeşim.

Benim de Steam hesabım çalınmıştı(burada konu açmıştım) çalan kişi hile kullanıp hesabın VAC-ban yemesine neden olmuştu, 2 kere Steam'e mesaj attım ikisinde de "hesabınızın güvenliği siz sorumlusunuz" gibi geri dönüş yapmışlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı