Çözüldü CS:GO VAC ban açılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen. Konuyu açan aklınca bizi aptal yerine koymuş. VAC yemiş, iyi olmuş. 😂
Olay bizi aptal yerine koyması değil. Hile kullanmadığına kendini o kadar inandırmış ki ban yediğinde nefretini ve hayal kırıklığını böyle forumlarda kusuyor. Bu zihniyet nereden geliyor çok merak ediyorum. Maçlara başlamadan önce 15-30 dakika aim ve botlarla ölüm maçı oynasan 1 yıla kalmaz canavar gibi oynarsın.

@Yosef

Yok öyle bir dünya. VAC sistemi tanimlanabilir hile tespiti yapar. Kaldi ki sistemin tetiklenmesi icin yazilimi oyun dosyalarina enjekte etmeniz, bununla da kalmayip VAC korumali sunuculara baglanmaniz gerekiyor. Kisacasi CCleaner VAC yasaklamasina sebep olmaz. Hicbir zaman da olmadi.

Resmi bilgilere degil de, birkac kisinin uydurmasyon bilgilerine mi inanacagiz?

Hic sanmiyorum.

"VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamazlar."

Destek ekibinin bir kere VAC yasaklarini kaldirma yetkisi yok.
Aynı zamanda, eğer VAC banı haksız yere yerseniz, otomatik olarak kaldırılır denmiş. Konuyu açan arkadaş zaten bariz hile kullanmış. Destek ekibi kaldırmıyor zaten. Bildiriyor yanılmıyorsam. Her neyse. İkimiz de aynı şeyi söylüyoruz. Benim demek istediğim, elbette ki haksız yere VAC ban yiyen oluyor. O da otomatik kaldırılıyormuş.

VAC yasakları hatalı olmadığı sürece açılmaz. Kendiniz itiraz edemezsiniz, nihai karardır. Sebebi ne olursa olsun. Hesabınız çalınsa bile güvenliği size ait olduğundan dolayı yine sorumluluk sizde. Konuda daha çok dalga geçme mesajları olmadan çözüldü olarak işaretliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı