CS:GO Haksız VAC ban açılır mı?

TheVolquan

Hectopat
Merhaba banımın üzerinden 2 yıldan fazla süre oldu ama ben hala haksız ban yediğimi düşünüyorum. Hile açmadım bunu da size şöyle izah edeyim zaten hesabım seçkin bir hesaptı ve içinde bir sürü kasa vesaire vardı yani hile açmak aklımın ucundan bile geçmemişti ve geçmezdi de. Banların sınırsız olduğunu biliyorum ama banın haksız olduğu tespit edilirse kendiliğinden açıldığını da biliyoruz peki size sormak istediğim birkaç soru var.

Aradan zaman geçtiği için eğer ban hatalı da olsa eski bir ban olduğu için artık iş işten geçmiş midir?
En son maçlarımı bulamadım bunlar Valve'ın kaynaklarında mevcut mudur?
Banım Overwatch olarak başlayıp sonradan VAC bana dönüştüyse bunu nasıl anlarım?
Valve'ın kendi iletişim sitesinden kendilerine e-posta attım geri dönüşü sağlanır mı?
Bu konuda kendi banını bir şekilde açtıran varsa hangi yolu izlemiş?

Overwatch haksız banlar açılıyor arkadaşım yapmıştı ama VAC ban kaldıralamaz diye biliyorum. 2 sene geçmiş bir de.

Son düzenleme:
Haksız banlar bir süre sonra kendiliğinden bir şekilde açılıyor, bu uzun bir sürede sürebiliyor. Beklemeye devam edeceksiniz, Steam'e bu konuda bir bilet gönderirseniz muhtemelen bot yanıtıyla bileti kapatacaklardır.

Merhaba banımın üzerinden 2 yıldan fazla süre oldu ama ben hala haksız ban yediğimi düşünüyorum. Hile açmadım bunu da size şöyle izah edeyim zaten hesabım seçkin bir hesaptı ve içinde bir sürü kasa vesaire vardı yani hile açmak aklımın ucundan bile geçmemişti ve geçmezdi de. Banların sınırsız olduğunu biliyorum ama banın haksız olduğu tespit edilirse kendiliğinden açıldığını da biliyoruz peki size sormak istediğim birkaç soru var.

Aradan zaman geçtiği için eğer ban hatalı da olsa eski bir ban olduğu için artık iş işten geçmiş midir?
Banım Overwatch olarak başlayıp sonradan VAC bana dönüştüyse bunu nasıl anlarım?
Valve'ın kendi iletişim sitesinden kendilerine e-posta attım geri dönüşü sağlanır mı?

Bugün bu tarzda bir video izlemiştim bir adam açtırmıştı banını sürekli Steam destekten yazmamızı istiyordu böyle bir durumda 10 15 defa yazın diyordu bir dene istersen.

Overwatch ban yemiştim kalkmıştı ama 2 yıl sonra yazarsan kalkmaz büyük ihtimal.

Merhaba banımın üzerinden 2 yıldan fazla süre oldu ama ben hala haksız ban yediğimi düşünüyorum.

2 yıl boyunca kaldırılmayan bir yasaklanma hatalı değildir.

Yasaklanma ile birlikte gereken tüm bilgilendirme yapılıyor. Okumanız yeterli. Böylece destek ekibi ile iletişime geçerek boşuna vakit harcamamış olursunuz.

10 15 defa yazın diyordu

"VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz. Eğer bir VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiği tespit edilirse otomatik olarak kaldırılır."

10-15 defa yazmayı geçtim, 2 kere yazdıktan sonra destek talebini otomatik olarak kapatıp bir daha geri dönüş yapmayacaklarını şimdiden söyleyebilirim.

Steam her fırsatta destek ekibi ile iletişime geçseniz dahi VAC banlar kaldırılamaz diye söylüyor. Overwatch ban olmadığı sürece açılmaz diye biliyorum.

2 yıl boyunca kaldırılmayan bir yasaklanma hatalı değildir.

Yasaklanma ile birlikte gereken tüm bilgilendirme yapılıyor. Okumanız yeterli. Böylece destek ekibi ile iletişime geçerek boşuna vakit harcamamış olursunuz.

"VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz. Eğer bir VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiği tespit edilirse otomatik olarak kaldırılır."

10-15 defa yazmayı geçtim, 2 kere yazdıktan sonra destek talebini otomatik olarak kapatıp bir daha geri dönüş yapmayacaklarını şimdiden söyleyebilirim.
2 yıldan sonra ban açılamaz mı ? Birde haksız ban olduğunu anlamaları için kontrol ediyor olmaları lazım yani belki de bir kere ettiler ve bir daha etmeyecekleri anlamına mı gelir bu ?

Overwatch ban yemiştim kalkmıştı ama 2 yıl sonra yazarsan kalkmaz büyük ihtimal.

Ben Overwatch yediğimi bilmiyorum belki de önce Overwatch'dı sonradan VAC bana dönüşmüş olabilir bunu anlamamın yolu var mı? Üzerinden 2 yıl geçtiği için hatırlayamadım.

Bir de haksız ban olduğunu anlamaları için kontrol ediyor olmaları lazım
Yukarida da belirttigim üzere; "Eğer bir VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiği tespit edilirse otomatik olarak kaldırılır."

Bunun icin destek ekibinin kontrol etmesine gerek yok.

2 yıldan sonra ban açılamaz mı?

Cok ama cok zor. Hatali olsaydi 2 sene bekletmezlerdi.

Geri
Yukarı