Çözüldü CS:GO VAC ban açılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim haksız yere derken? Haksız yere VAC banı ancak CCleaner açıkken oyuna girerseniz yersiniz. Ki ben girmiştim ve uyarı gelmişti.

Onu diyenler bol keseden salliyorlar. Attiginiz baglanti da acik bir sekilde sadece VAC hatasina sebep olacagi yaziyor. VAC yasaklamasi alma ihtimaliniz yok.
Herkes bol keseden sallamıyorsa ? VAC'ı yanlışlıkla atmış olabilirler. İhtimal yok diye bir şey yok. VAC'ı suçsuz yere alanların STEAM desteğe başvurduklarında açtıkları oluyor. Sonuç olarak sistemden bahsediyoruz. Elbet hata olacak.

VAC'e "kötü" denmesinin sebeplerinden biri hile kullanıldığından %100 emin olmadığı sürece ban atmaması. Eğer ban yemişseniz %99 ihtimalle hile kullandınız. İyi olmuş.

@Yosef

Yok öyle bir dünya. VAC sistemi tanimlanabilir hile tespiti yapar. Kaldi ki sistemin tetiklenmesi icin yazilimi oyun dosyalarina enjekte etmeniz, bununla da kalmayip VAC korumali sunuculara baglanmaniz gerekiyor. Kisacasi CCleaner VAC yasaklamasina sebep olmaz. Hicbir zaman da olmadi.

Resmi bilgilere degil de, birkac kisinin uydurmasyon bilgilerine mi inanacagiz?

VAC'ı suçsuz yere alanların Steam desteğe başvurduklarında açtıkları oluyor.

Hic sanmiyorum.

"VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamazlar."

Destek ekibinin bir kere VAC yasaklarini kaldirma yetkisi yok.

• Muhteşem
İfadeler: kt2
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı