Çalınan Steam hesabı geri alınabilir mi?

Ed1tH

Kilopat
Arkadaşlar sabah uyandığımda Steam hesabımın çalındığını fark ettim. Steam desteğe iletişime geçtim kanıt olarak hesabın kullanıcı adını şifresini ilk epostasını ve bir tane Steam cüzdan kod attım. Sizce hesabımı geri alabilir miyim? Ayrıca 2 saat önce yazmıştım hala mesaj gelmedi. Steam mail değiştirilmiş şifre değiştirilmiş. Şu an Kaspersky ile tam tarama yapıyorum %62'de. Başka bir anti virüs ile taramamı tavsiye eder misiniz yoksa Kaspersky yeterli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sabah uyandığımda Steam hesabımın çalındığını fark ettim. Steam desteğe iletişime geçtim kanıt olarak hesabın kullanıcı adını şifresini ilk epostasını ve bir tane Steam cüzdan kod attım. Sizce hesabımı geri alabilir miyim? Ayrıca 2 saat önce yazmıştım hala mesaj gelmedi. Steam mail değiştirilmiş şifre değiştirilmiş. Şu an Kaspersky ile tam tarama yapıyorum %62'de. Başka bir anti virüs ile taramamı tavsiye eder misiniz yoksa Kaspersky yeterli mi?

Bu kanıtlar yeterli ama her ihtimale karşı alışverişte kullandığınız kartın bilgileri ve sipariş faturasını atın %99 geri alırsınız. Kaspersky yeterlidir ama yine de malwerabytes ile tarama yapabilirsiniz.
Steam üzerinden giriş yaptığınız sitelere dikkat edin.

İlk önce sakin olun. Steam destekten mesaj gelmesi uzun sürebiliyor yoğunluktan dolayı. İlk mail , kredi kartının 4 hanesi , cüzdan kodu , alışveriş yaptığınız makbuz varsa bunları da iletin. Hesabınızı kolaylıkla alabilirsiniz.

Bu kanıtlar yeterli ama her ihtimale karşı alışverişte kullandığınız kartın bilgileri ve sipariş faturasını atın %99 geri alırsınız. Kaspersky yeterlidir ama yine de malwerabytes ile tarama yapabilirsiniz.

Steam üzerinden giriş yapmadım herhangi bir siteye dün bir dosya indirmiştim ondan trojan bulaştı galiba Windows Defender da öyle gözüküyordu.
İlk önce sakin olun. Steam destekten mesaj gelmesi uzun sürebiliyor yoğunluktan dolayı. İlk mail, kredi kartının 4 hanesi, cüzdan kodu, alışveriş yaptığınız makbuz varsa bunları da iletin. Hesabınızı kolaylıkla alabilirsiniz.

Kredi kartı ile bir kere oyun aldım o kredi kartını iptal ettim ve hatırlamıyorum hangisi alışveriş yaptığım makbuzları nerede bulabilirim mailimde falan var mıdır?

Steam üzerinden giriş yapmadım herhangi bir siteye dün bir dosya indirmiştim ondan trojan bulaştı galiba Windows Defender da öyle gözüküyordu.

Kredi kartı ile bir kere oyun aldım o kredi kartını iptal ettim ve hatırlamıyorum hangisi alışveriş yaptığım makbuzları nerede bulabilirim mailimde falan var mıdır?

Evet mailde.

@Ed1tH
Evet mail adresinizde makbuzu bulabilirsiniz.

Şimdi hatırladım hocam ben maalesef ki 700 tane mail biriktiği (700 tane makbuz değil 700 tane gereksiz) için hepsini silmiştim mailden :D umarım bu bilgiler yeterli olur.

Hocam tam tarama bitti ama hiçbir şey bulamadı nedense Steam hesabımı başka bir yere falanda girmedim nasıl çalındı ki hesabım :D ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı