Çalındırıp geri alınan Steam hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

jordialba

Hectopat
Arkadaşlar, ben 2015 yılında bir Steam hesabı çaldırdım. Sadece içinde CS:GO vardı. O zamanlar yaşım küçüktü böyle e postası falan değiştirilince geri alamam diye uğraşmamıştım. İçimde hep bir ukteydi o hesap iyi CS:GO hesabımdı çünkü. Geçen aklıma esti ben bayağı bir uğraştım ve hesabı 1 haftalık süreçte kurtardım. 5 sene sonunda. Şimdi hesapta çalan çocuk bayağı oyun almış tek Cyberpunk değerli aldığı oyunlar arasında. Şimdi ben bir kötü oldum. Çocuk o hesabı Cyberpunk aldı diye geri alabilir mi, acaba bilginiz var mı?

Arkadaşlar, ben 2015 yılında bir Steam hesabı çaldırdım. Sadece içinde CS:GO vardı. O zamanlar yaşım küçüktü böyle e postası falan değiştirilince geri alamam diye uğraşmamıştım. İçimde hep bir ukteydi o hesap iyi CS:GO hesabımdı çünkü. Geçen aklıma esti ben bayağı bir uğraştım ve hesabı 1 haftalık süreçte kurtardım. 5 sene sonunda. Şimdi hesapta çalan çocuk bayağı oyun almış tek Cyberpunk değerli aldığı oyunlar arasında. Şimdi ben bir kötü oldum. Çocuk o hesabı Cyberpunk aldı diye geri alabilir mi, acaba bilginiz var mı?
Hesap seninse yani sen oluşturmuşsan sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Çalmasaymış arkadaş.

Kötü olmakta haklısınız. Sizin çalmanız daha fazla hasar vermiş.

Hiç kötü olma ilk o çalmış hesabı :D sen her şeyini değiştir e postasını falan bekle bakalım ne olacak merak ettim.

Muhtemelen senden çalan kişi başkasına satmıştır. Sizin insafınıza kalmış. Sizden çalan kişiyse acımayın. Ama ilk dediğim gibiyse değişir. Ama kredi kartı onda kayıtlı olduğu için her şeyini geri alabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı