Çalışma ortamınız nasıl?

Hocam siz de galiba legoyu seviyorsunuz.

Hocam cidden zor bir iş. Herhalde ben buna 25 saat civarı harcamisimdir.Eki Görüntüle 860206

Bunu ben de almayı düşündüm ama yaptıktan sonra sergileme dışında pek bir fonksiyonu yok. İlgimi çekmedi nedense. Ama güzel model. :)

Şimid çok çok pahalı ama 8 9 sene önce de pahalıydı... Ki Euro fiyatı da pahalı. :(

Ee baska kimse yok mu paylasacak yahu?

Ben varım yahu 😁

bf8dd41e-cec7-4d7b-a743-be7c00f9594c.jpg

Bir quadcı daha. :D Martian II Special Edition mı o? :)
Acaba FPV ve quad'lar icin dedicated bir bolum mu olsa? Paylasacak cok sey var, ama belli bir kategori altina koyamiyorum.. Hangi departmana basvurmak lazim bunun icin?

Bu haftasonu cok guzel bir cihaz toparladim, ama kullanici incelemeleri bolumune atacak kadar yazi yazma imkanim yok :)

Acaba FPV ve quad'lar icin dedicated bir bolum mu olsa? Paylasacak cok sey var, ama belli bir kategori altina koyamiyorum.. Hangi departmana basvurmak lazim bunun icin?

Bu haftasonu cok guzel bir cihaz toparladim, ama kullanici incelemeleri bolumune atacak kadar yazi yazma imkanim yok :)

Ben de şimdi kumanda ve alıcı / R9 siparişi verdim. Şahsen gelen ürünler için, Ön İnceleme adı altında birkaç yazılık konular açtım, Kullanıcı İncelemeleri bölümünde. Ancak Drone bitince, ana konuyu Havacılık bölümünde açmayı düşünüyorum.

Aslında RC Araçlar adında bir bölüm var ama Drone için özel bir bölüm fena olmazdı. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı