Çalıştığınız bir iş hakkında itiraf edebileceğiniz şeyler neler?

Enjoyer

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Gerçekten bazı işlerin arka planda karanlık yüzleri olabiliyor. Sizin itiraf edebileceğiniz bir şey var mı?

5 yıldızlı bir otelde çalışıyordum. Kahverengi bir votkamız vardı tam hatırlayamadım ama malt votka diyesim geliyor. Viski şişelerine onu doldurup viski niyetine veriyorduk. Açık büfede de arta kalan tatlıların hepsi karıştırılıp ertesi güne farklı bir tatlı olarak büfeye konuluyordu.

5 yıldızlı bir otelde çalışıyordum. Kahverengi bir votkamız vardı tam hatırlayamadım ama malt votka diyesim geliyor. Viski şişelerine onu doldurup viski niyetine veriyorduk. Açık büfede de arta kalan tatlıların hepsi karıştırılıp ertesi güne farklı bir tatlı olarak büfeye konuluyordu.
Umarım gerçek değildir :)

Kahverengi bir votkamız vardı tam hatırlayamadım ama malt votka diyesim geliyor. Viski şişelerine onu doldurup viski niyetine veriyorduk.,

Vodka fiyatları da ateş pahası olduğu için şikayet etmezdim açıkçası ben :D Kandırılmak hoş değil ama yine de. Diğer tatlı olayı cidden rezaletmiş.

5 yıldızlı işletmelerin bile böyle olması üzücü...

Umarım gerçek değildir :)
Gerçek olabilir. Benim bir ara markette çalışan bir tanıdığım satılan meyve ve sebzelerin çok kötü koşullardan geçtiğini söylüyordu. Gerçekten akla gelmeyecek şeyler...
Çalışmadığım ama başıma gelen bir olay babam bozulan, sadece maillerine bakmak için kullandığı pc bozulunca adam işlemci değiştirdim deyip 500 lira almış ama işlemci hala aynı değişmemiş :(
Klasik. Şaşırtmadı açıkcası...

Geri
Yukarı