Çözüldü Çalıştırdan "%appdata%" kısmından Discord silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KorayTR

Hectopat
Arkadaşlar "%appdata" klasöründen Discord adlı klasörü silemiyorum. Üstüne gelip sağ tık ardından sil diyorum ancak hiçbir tepki olmuyor. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Yaptım ancak hala ''Installing Update 1 of 1'' diyor ve yükleme çubuğu dolup dolup duruyor, açılmıyor hala discord.
Dostum gece aklıma gelmemişti, Discord PTB diye bir uygulama vardı onu indirebilirsin.
Yaptım ancak hala ''Installing Update 1 of 1'' diyor ve yükleme çubuğu dolup dolup duruyor, açılmıyor hala discord.

Discord PTB

discordapp.com › download
Buyrun bu da linki. Normal sürümden farkı yok diye biliyorum, test sürümü olabilir.
Hocam,
Appdata > Local > Discord yolunu izleyip sayısı en yüksek app klasörüne girin (mesela benim app-0.0.309).

Oradan ''Discord'' uygulamasına sağ tıklayıp ''Özellikler'' seçeneğine gelin.

Sonra, uyumluluktan ''Uyumluluk modu'' seçeneğini ''Windows XP Service Pack 3'' seçin ve Discordu yönetici olarak çalıştırın. Benzer bir hatayı böyle çözdüm.

Tick işaretini kaldırmayın bu arada uyumluluk yerinden.

Dostum gece aklıma gelmemişti, Discord PTB diye bir uygulama vardı onu indirebilirsin.

Discord PTB

discordapp.com › download
Buyrun bu da linki. Normal sürümden farkı yok diye biliyorum, test sürümü olabilir.

Çözüm
Discord'u yüklüyorum, açıyorum. ''Insalling update 1 of 1'' yazıp yüklenip yüklenip duruyor, discord açılmıyor. Dediklerinizi denedim ancak olmadı.

Geri
Yukarı