Call of Duty hikayesine göre nasıl oynanmalı?

Hocam her CoD oyunun farklı serisi farklı hikayesi var örnek.

Modern Warfare: 1.2.3

Black Ops: 1.2.3

Ghost:

Size önerim Modern Warfare'den başlayın ama haberiniz olsun Modern Warfare 1.2'nin Remastered'i var ama 3'ün yok.

Hocam her CoD oyunun farklı serisi farklı hikayesi var örnek.

Modern Warfare: 1.2.3

Black Ops: 1.2.3

Ghost:

Size önerim Modern Warfare'den başlayın ama haberiniz olsun Modern Warfare 1.2'nin Remastered'i var ama 3'ün yok.

Remastered hali ile normal halinin hikayede bir değişikliği var mı?

Hocam şimdi videosuna baktım da oyun 4 saat filan sürüyor doğru mu?

Evet genel olarak tüm CoD'lar kısa ama dolu dolu geçiyor yani oynarken "Bu bölüm niye var" Veya "Bu bölümü niye yapmışlar çok sıkıcı" Demiyorsunuz.

Hocam şimdi videosuna baktım da oyun 4 saat filan sürüyor doğru mu?

Oyunu oynadıktan sonra anlamadığınız yer olursa hikayede vesaire veya genel olarak CoD ile ilgili sorunuz olursa, beni etiketleyebilirsiniz iyi oyunlar.

Call of Duty serisi olarak ikinci Dünya Savaşı seviyorsan ilk 123 3 oyun PC yok PlayStation mevcut 5 oyun world at var ikinci Dünya Savaşı hikayesi var 2017 çıkan WW2 serisi ikinci Dünya Savaşı var Vanguard var bir de oda senin hoşuna gidebilir modem savaş diyorsan Modern Warfare var 123 orijinal seri remaster yapıldı seriye 12'ye grafikler oynanış bayağı değişti sonra 2019 baştan Modern Warfare serisi yapıldı o seri tavsiye etmem orijinalin yerini tutmaz Steam çoğunu bulamazsan batle net satılıyor oyunların bir kısmı. Haberin olsun

Evet genel olarak tüm CoD'lar kısa ama dolu dolu geçiyor yani oynarken "bu bölüm niye var" veya "bu bölümü niye yapmışlar çok sıkıcı" demiyorsunuz.

Oyunu oynadıktan sonra anlamadığınız yer olursa hikayede vesaire veya genel olarak CoD ile ilgili sorunuz olursa, beni etiketleyebilirsiniz iyi oyunlar.

Tamamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı