Call of Duty Modern Warfare 3 2023 hikaye modu: hayal kırıklığı

Başlıkta belirttiğim gibi oyunun ilk 1 saatini oynadım hiç güzel değil en azından benim gibi eski CoD oyunlarını oynamış biri olarak söylüyorum düşman yapay zekası kötü silah sesleri MW2'den daha kötü eski karakterler var. Hep yeni karakter 2 3 tane falan benim geldiğim yere kadar yani ben beğenmedim ama multiplayerdan umutluyum. Betadan keyif almıştım hikaye için alınmaz zaten 4 5 saat sürüyor regular zorlukta şu an oyun ön sipariş yapanlara erken erişimde grafikler bazı yerlerde iyi bazı yerlerde kötü her şey ultrada oynadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikaye yıllardır çöp onu geçtim, Battlefield gibi bir oyun dururken insanlar neden CoD'un dandik multiplayer modunu oynuyor ki?

Senelerce Battlefield oynadım ama hilecilere hiçbir şey yapılmıyor. İkincisi, haritalar çok geniş ve Sniper oynamak aşırı kolay. Binlerce saat kasmışsın, dağın tepesine yatan 6 yaşındaki çocuk sana gelir 400 metreden 2seviye ile Headshot atar.

Senaryo leş kimse kusura bakmasın orijinali 3lemesinin içine geçmişlerdir

Az önce bitirdim.
Şunu demek istiyorum öyle bir bitti ki sanki bug olmuş da credit girmiş gibi hissettim.
Ağır spoiler açmayın!
( Soap'ın ölümü de o kadar dandik ki sırf etkileyici kılmak

Ya orijinaldeki ölümü bile daha iyiydi adamın

Gördükten sonra resmen sövemeden duramadım. Kötü senaryo. Fizik yok oyunda fizik adam 2 metre yerden aşağı düşüyor bana mısın demiyor.

Oyunlarda bir sürü sistem harita her haritada farklı oyun modu getirmesini biliyorlar.

Hikaye için de ayrı aynı oyunun içinde bir şey yapsalar ve fiyatını atıyorum 500 TL yapsalar daha çok insan alır herhalde.

Oyunu zaten temeli multi moduna dayalı bu oyunu alanalrın büyük coğunluğu zaten hikayeyi oynamak içinde alıyor.

Benim mesela multiplayer ile alakam yok. Ben neden onun parasını vereyim yani.

CoD oyunu bunca yıl hikaye üzerine kuruluydu ne zaman multiplayer geldi işe değişti.

Hikaye modunu ayrı satı, Multiplayer modunu ayrı satın. Zaten yüksek ithimalle öyle yapsalar çok satılmayacak herhalde ondan yapıyorlar.

Adamakıllı hikaye modu oynayamaz olduk yani. Game Pass'e gelsin kısa sürede neyse parası verip oynayalım.

Az önce bitirdim.
Şunu demek istiyorum öyle bir bitti ki sanki bug olmuş da credit girmiş gibi hissettim.
Ağır spoiler açmayın!!!!!
( soap'ın ölümü de o kadar dandik ki sırf etkileyici kılmak için öldürmüşler )
Ve PS5 konsolumda oynadım grafikler'de bozulmalar, Antialiasing'in cıvık görünmesi vsvs.
Hani yeni nesil grafikler?
Bu konsolu boşa mı aldık resmen PS4 PRO PRO'su gibi bir şey.
DMZ modu gibi campaign olmuş.
Ellerinde o kadar materyal varken kullanmamaları.
Black ops cold war'da evrenler birleştirilmişti koysaydınız david mason'u en azından 1-2 saat daha uzatırdınız oyunu.
Sırf zombi modu için alınır diyim.
Yazık oldu 2bin TL'mize.
Cidden o sahne nedir ya ? Sanki yan karakter gibi göstermişler…

Final kısmı aşırı saçmaydı. Modern Warfare isminin içinden geçmişler eskiden bir ciddiyeti vardı artık o da yok.

İnsanların hala yeni bir Call of Duty oyunu için heyecanlanması ve çıktığı gün satın alması hayal kırıklığı asıl, maalesef siz böyle yaptığınız sürece asla gerçekten iyi bir Call of Duty oyunu göremeyeceksiniz.

İnsan cidden şu oyunu yaptığına utanır. Adamlar sanırım Sony ile anlaşması olan son CoD olduğundan yalapşap yapıp geçmişler ama seriye hakaret be kardeşim. MW1-MW2 Reboot'ları iyi kötü oynanabilirdi ve ortalama da bir hikayeleri vardı. MW3 ise oynanışta kendine has bölümlere sahip olmayan, hikaye de ise etkileyicilikten uzak bir şey. Bunu görünce zamanında pek sevmediğimden orijinal MW3'e rağmet okudum.

Bu reboot serisi yalan oldu kardeşim. Açın orijinal üçlemeyi oynayın ve CoD'un neden efsane olduğunu görün. Bu Warzone'dan çakma şey oyun falan değil.

Ben anlamıyorum artık kımse bir şey beyenmiyor ETS 2 13 yıldır 1.49 gelmiş ve oyun beş para ettmez ama adamlar para kazanıyor kimsede tık yok. Coll of mutisi güzel bence.

Geri
Yukarı