Call of Duty Modern Warfare vs BF5

• Konuyu başlatan tura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 39
  • Görüntüleme 8B
Battlefield ile CoD serisini karşılaştırmak mantıklı değil. DICE çok daha büyük bir şirket ve arkasında malumunuz EA var. DICE'ın çıkaracağı oyunun kalitesine Activision'un yetişemeyeceği belli -ki yıllardır görüyoruz bunu zaten. Activision istediği kadar MW serisinden oyun çıkarsın, hem grafik, hem oynanış hem de kalite anlamında Battlefield 4 gibi bir oyunun gerisinde kalacak.

Şunu Söyliyeyim BF5 Çok Saçma Yapılmış Bir Oyun Şahsen Görevde Eğer Bombalamamı Yapıp Kaçamassan Bombalamış Oluyosun Tekrar Gitmene Gerek Kalmıyor Grafik Olarak iyi Ama Yakın Zamanda ÖnSiparişe Çıkan Call Of Duty Modern Warfare 2019 Almanı Tavsiye Ederim Grafikleri Mükemmel Ve Gerçeğe Dayalı bir Oyun
Onlar çok eski ve en az 6 kere bitirmişimdir 2 oyunu da. Online'da da kimse kalmamıştır.
İşte Orda yanılıyosun ben şahsen hala mw3 online oynuyorum acayip zevkli

Şunu Söyliyeyim BF5 Çok Saçma Yapılmış Bir Oyun Şahsen Görevde Eğer Bombalamamı Yapıp Kaçamassan Bombalamış Oluyosun Tekrar Gitmene Gerek Kalmıyor Grafik Olarak iyi Ama Yakın Zamanda ÖnSiparişe Çıkan Call Of Duty Modern Warfare 2019 Almanı Tavsiye Ederim Grafikleri Mükemmel Ve Gerçeğe Dayalı bir Oyun

İşte Orda yanılıyosun ben şahsen hala mw3 online oynuyorum acayip zevkli
Vay be. Hala oyuncu var mı? Ne kadar dolu serverlar?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı