Call of Duty Modern Warfare vs BF5

• Konuyu başlatan tura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 39
  • Görüntüleme 8B
Şuanda BF V denenebiliyor. Ben indiriyorum biraz oynadım zevkli geldi aslında. Sen de deneyebilirsin hikayesi şuan oynanabiliyor multiplayer'i perşembeden pazara kadar olacak bakarsın.

Hikaye olarak hepimiz COD un daha iyi olduğunu biliyoruz ama BF5 bana göre hem eski silahların olması yönüyle hemde multiplayerının daha iyi olması yönünden ben BF5 i tercih ederdim aralarında da baya bir fiyat farkı var bu arada

Şuanda BF V denenebiliyor. Ben indiriyorum biraz oynadım zevkli geldi aslında. Sen de deneyebilirsin hikayesi şuan oynanabiliyor multiplayer'i perşembeden pazara kadar olacak bakarsın.
Şunu Söyliyim İleride Sende Farkediceksin BF V Saçmalamaya Başlayacak....

Şunu Söyliyim İleride Sende Farkediceksin BF V Saçmalamaya Başlayacak....
Sildim bile🤣🤣 Silmemin nedeni zevk almamam değil oyunun save almamasıydı. Ben de zaten para vermedim diye uğraşmadım pek. Ama dediğinde çok haklısın o bomba koyma bölümü bug doluydu saçma sapan kendi kendine ara sahneye falan giriyordu. Benim aslında yüklememin ilk nedeni sistemi test etmekti high ayarlarda falan.

Single Player modları için sormadığını varsayıyorum. İkisi yıllardır kıyaslanıyor fakat birbirinden tarz olarak çok farklılar. Ground War modu hariç CoD hiçbir zaman öyle büyük çaplı çatışmalara sahip değildi. BF'da söz konusu savaş iken CoD'de çatışmadır. 6v6 ile 32v32 zaten kıyaslanamaz. Hangisinden keyif alıyorsan ona yönelmen gerek.

Birlikte oynayabileceğin bir ekip vs varsa da çoğunluk ne taraftaysa ilk olarak ona yönelmeni öneririm. Sonra mümkünse ikisinide edin keyfine göre oyna. İkiside güzel oyunlar.

CoD4'ü hala oynarım. Son oyun için 4'den beri keyif aldığım tek CoD oyunu diyebilirim. Ufak dengesizlikler yok değil, ama oynanışı fazlasıyla keyif veriyor. İlerleyiş, silah ve ekipman açma konusunda bayağı doyurucu içeriğe sahip.

BF de zaten bu doyuruculuk 3 den beri var. Ancak BF5 ile BF1 arasında silah ve dönem haricinde mekanik olarak fark göremedim. BF1 oynuyorsan çok fark hissetmeyeceksin.
Artı BF5'de Origin Access'e dahil oldu. 1 aylık alıp deneme şansın var. İstersen görüp ona göre karar verebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı