Call of Duty Modern Warfare Yasaklandı mı?

Gereksiz isler. Adam elinde silahla onlarca farkli insani olduruyor oyunda, sorun yok. YPG benzeri orta-dogu olusumunu guzelleyen bir single player hikayesi varsa cok buyuk problem.

Kesinlikle yanlış karar. Kurgu kavramı böyle şeyler için var . Oyun içinde siyasi gerçeklik aramak muhteşem yüzyıl da tarih aramaktan farksız. Oyunda Rusya ya ağır sallansa da ypg adı geçmiyor . Türkiye ilgili herhangi bir şey de yok. Senaryo gayet iyi duruyor.Gereksiz triplere girmeye gerek yok .Size uymayan bir seneryosu da olsa bunu kullanmak adamların özgürlüğünde. Bu oyunu satin alıp almamakta benim özgürlüğümde olmalı devletin ya da her hangi bir kurumun değil.

Bir Amerikan firması kalkıp YPG'yi DEAS ile bir tutacak hali yok. O zaman Amerikan Siyasetine ve Politikasına ters düşer. Ve hiçbir yerde satamaz.

Tüm Amerika ve Batı Blogunun kabul ettiği şekilde oyunda lanse etmeleri daha mantıklı. Daha çok satar. Herkesin kafası uyar.

Kesinlikle yanlış karar. Kurgu kavramı böyle şeyler için var . Oyun içinde siyasi gerçeklik aramak muhteşem yüzyıl da tarih aramaktan farksız. Oyunda Rusya ya ağır sallansa da ypg adı geçmiyor . Türkiye ilgili herhangi bir şey de yok. Senaryo gayet iyi duruyor.Gereksiz triplere girmeye gerek yok .Size uymayan bir seneryosu da olsa bunu kullanmak adamların özgürlüğünde. Bu oyunu satin alıp almamakta benim özgürlüğümde olmalı devletin ya da her hangi bir kurumun değil.
O zaman keneviri de ekip kullanmak senin iradenle olsun? Mantıklı dimi?

E o zaman propaganda yapılan her şeyi izletin sonra neden herkes devlet dusmani diye ortada gezin, senin halkını, kardeşini öldüren, ülkeni ve komşunu bölmeye çalışan insanlar orada kahraman olsun sonra sen gel bu yanlış de. Halkın değerleri diye bir şey vardır hiç duydun mu ?
Evet kesinlikle benim irademde olmalı. Bak mevzuyu anlamışsın.
İradesine sahip olamayacak bir çok kişi var ülkede, hatta bırak iradeyi kendi basına “TAMAM” bile diyemeyenler var.

Koskoca Dünya'da yazacak başka senaryo bulamadınız mı? O kadar bekleyiş, güzelim grafikler, mekanikler hepsi boşa gitti. Ama üzülmüyorum da bu iyi bir ders olur onlara. Eğer siz bir oyunu yani aslında bir elektronik sanatı propaganda amacı güderek yaparsanız aha bu olur. Almayın, aldırtmayın.

Call of Duty Modern Warfare Yasaklandı mı?
Call of Duty Modern Warfare ray tracing

Yeni Call of Duty oyunu Modern Warfare, Türkiye’de satıştan kalkıyor ya da yasaklanıyor mu? Oyun sektörü içerisinde konuya yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre Call of Duty Modern Warfare Türkiye’de yasaklanıyor. Henüz resmi kaynaklardan doğrulanmayan detayları aktarıyoruz, resmi duyuru ardından haberimizi güncelleyeceğiz. Yasağın Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından getirildiği ve oyunun fiziksel sürümlerinin satışının devam etmeyeceği […]

Devamı: Call of Duty Modern Warfare Yasaklandı mı?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
ABD teröre ve teröristlere açık bir şekilde yardım edip onları meşrulaştırma çabasındayken bu oyunun içinde bunu alenen görüyoruz.

Oyunda Farah adlı kurgudaki kişi teröristir. Buna kim itiraz ederse etsin geç kalınmış bir karar olduğunu vurguluyorum...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı