Oyun Call of Duty®: Black Ops Cold War Battle.Net'te 197 TL

Online oynayanı bulursanız öpün başınıza koyun. Hikaye desen 3-4 saat sürüyor. Şu oyuna 197TL vermek kerizlikten başka bir şey değil.
Eğer benim gibi bir başarım/ kupa avcısı isen isterse 1000TL olsun yine de parasının karşılığını çıkarabilirsin. Ha ben Call of Duty oyunlarında tüm başarılara kasmayıp sadece hikâyeyi oynuyorum fakat her oyunda başarı kasanlar için bu fiyat yine iyi sayılır.

COD oyunlarını Gamepass'de görmek nasip olacak mı bu gözlere acaba?

Alacaktım aslında ama sırf hikaye için. Değmez diye düşünerek vazgeçtim, Steam'de aynı indirimi alırsa alabilirim.

Modern Warfare 2 Remastered
Modern Warfare
Cold War

Üçü de aynı fiyat bu arada.

Fiyat şaka mı? Sanki gold razer deki olay tekrarlaniyor gibi. 1 ay okce cikan oyunun bu fiyatta olmasi.
Bu oyun 1 ay önce çıkmadı 2020 çıkışlı.

Son düzenleme:
Modern Warfare 2 Remastered dışında hepsi geldi Steam'e bilen var mı nedenini. 150 liramı batle.net'e kaptırmak istemiyorum.

Dolar bazında bile pahalı. Yurt dışında bile 60 dolar verecek insan yok bu oyuna.
Peki sen yok diyorsan yoktur. Ben olaya farklı bakmamak lazım dedim sadece. Para verirler vermezler beni ilgilendirmez. CoD kitlesi malum. Akşam eve gelip odada konsoldan oyun oynayanlardır asıl kemik kitlesi. O yüzden veriyorlardır, ki veriyorlar o fiyatta çünkü. Ki CW zamanından beri bu tür AAA oyunların hepsi ortalama 60$'dı. Yani normal. Neyse, yazdan sonra umarım kur düşer bizim de.

Geri
Yukarı