Oyun Call of Duty®: Black Ops II 45 TL

CoD oyunlarında buna benzer bildiğiniz başka fırsat var mı hocam?
Call of Duty Infinite Warfare= 69TL
Call of Duty Infinite Warfare Digital Legacy Edition(Includes Call of Duty®: Modern Warfare® Remastered)= 100TL

Eğer 100TL olanı alırsan Call of Duty Modern Warfare Remastered'da geliyor.

Modern Warfare Remastered ayrı olarak indirimle 82TL'ye satılıyor. Yani Digital Legacy Edition ile 50TL kâr elde ediyorsun.

Call of Duty Infinite Warfare= 69TL
Call of Duty Infinite Warfare Digital Legacy Edition(Includes Call of Duty®: Modern Warfare® Remastered)= 100TL

Modern Warfare Remastered ayrı olarak indirimle 82TL'ye satılıyor. Yani Digital Legacy Edition ile 50TL kâr elde ediyorsun.
Call of Duty Modern Warfare serisini daha yeni bitirdim bilseydim öyle alırdım. Yine de teşekkürler.

Call of Duty ınfinite warfare= 69TL.
Call of Duty ınfinite warfare digital legacy Edition(ıncludes call of duty®: Modern warfare® Remastered)= 100TL.

Modern Warfare Remastered ayrı olarak indirimle 82TL'ye satılıyor. Yani digital legacy Edition ile 50TL kâr elde ediyorsun.

Hocam bu paket muhabettinden en karlı nasıl hepsini alırız var mı taktik :D

Black Ops 2 yi bir sene önce falan oynadım. Oyuna giremedim bir türlü. En sonunda korsanlarda olan tarihi değiştirme yöntemiyle girebildim. O yüzden tavsiye etmiyorum. Hem orijinal alıyoruz hem de korsanmış gibi giriyoruz.

Geri
Yukarı