Call of Duty®: Modern Warfare® II Steam'e geldi, fiyatı fazla

Fiyat uygun değil lakin en düşük fiyat bizim ülkemizde. Ayrıca Steam'in önerdiği fiyat buymuş. Şu anki kurla 700 TL 40 dolar gibi bir şey yapıyor. İleride daha da düşer. Ayrıntılı bakmak için buraya girebilirsiniz. Durumumuz çok kötü. İleride daha iyi olması dileğiyle...

Fiyat uygun değil lakin en düşük fiyat bizim ülkemizde. Ayrıca Steam'in önerdiği fiyat buymuş. Şu anki kurla 700 TL 40 dolar gibi bir şey yapıyor. İleride daha da düşer. Ayrıntılı bakmak için buraya girebilirsiniz. Durumumuz çok kötü. İleride daha iyi olması dileğiyle...
Steam'in önerdiği fiyat bu değil. Activision Türkiye kurunu 10 TL alıyor. Oyun 70 dolar. 700 TL olarak alınmış Battle.net'de de durum böyle. Steam'in önerdiği fiyat Türkiye için 60 dolar 92 TL.

Şu an almaya çalışıyorumda Steam kartı kartı kabul etmiyor yarına deneriz artık ancak halen daha düşünüyorum alsammı diye çünkü fiyat aşırı fazla inşallah BF 2042 gibi bir sorun yaşamayız sonuçta önceki MW2 bir tık daha iyi olmasını bekliyorum ben.

Son düzenleme:
Şu an almaya çalışıyorumda Steam kartı kartı kabul etmiyor yarına deneriz artık ancak halen daha düşünüyorum alsammı diye çünkü fiyat aşırı fazla inşallah BF 2042 gibi bir sorun yaşamayız sonuçta önceki MW2 bir tık daha iyi olmasını bekliyorum ben.

Ben çıkmasını bekleyip alacağım veya betasını izleyeceğim bence hemen alma tabii sana bağlı Vanguard gibi olmaz da belli olmaz yine de iyi mi kötümü olacağı.

Call of duty®: Modern warfare® II - vault Edition fiyati 780TL'den 870TL yükseldi dun Steam sepeti kaydettiği için 780TL almayı başardım.

cod MW 2.png
cod satın alım.png

Geri
Yukarı