Çözüldü Call of Duty serisinde kaç tane Ghost var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nanooo

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ghost hangi oyunlarda ve kaç tane ghost var soyler misiniz? Yani eski MW2 dekiyle reboottaki farklı ya o anlamda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ghost ilk defa karşımıza Modern Warfare 2'de (2009) çıkıyor ve sadece bu oyunda görüyoruz kendisini.

Onun dışında Call Of Duty Ghosts (2013) oyunu var ama bu oyunun Ghost karakteri ile bir alakası yok.

Son olarak yeni çıkan Modern Warfare 2 Reboot (2022) seride kendisini görüyoruz ama Modern Warfare 2'dekinden (2009) çok farklı karşımıza çıkıyor. Adı üstünde, Reboot zaten.
Bizim gerçek ghost öldü hocam, sonrasında ghost oyunu solo çıktı ama o örgüt gibi timin adı şu anki ghostta rebootlanmış olması lazım sondakinden pek emin değilim.

Ghost ilk defa karşımıza Modern Warfare 2'de (2009) çıkıyor ve sadece bu oyunda görüyoruz kendisini.

Onun dışında Call Of Duty Ghosts (2013) oyunu var ama bu oyunun Ghost karakteri ile bir alakası yok.

Son olarak yeni çıkan Modern Warfare 2 Reboot (2022) seride kendisini görüyoruz ama Modern Warfare 2'dekinden (2009) çok farklı karşımıza çıkıyor. Adı üstünde, Reboot zaten.

Son düzenleme:
Çözüm
Ghost ilk defa karşımıza Modern Warfare 2'de (2009) çıkıyor ve sadece Modern Warfare 2'de görüyoruz kendisini.

Onun dışında Call of Duty Ghosts oyunu var ama bu oyunun Ghost karakteri ile bir alakası yok.

Son olarak yeni çıkan Modern Warfare 2 Reboot seride kendisini görüyoruz ama Modern Warfare 2'dekinden (2009) çok farklı karşımıza çıkıyor. Adı üstünde, Reboot zaten.

Şahsen ben 2022'de çıkan oyundaki Ghost'u tercih ederim. Daha çok varlığını hissettiriyor. Önceki oyunda doğru düzgün konuşmuyordu bile.

Şahsen ben 2022'de çıkan oyundaki Ghost'u tercih ederim. Daha çok varlığını hissettiriyor. Önceki oyunda doğru düzgün konuşmuyordu bile.
Eski Modern Warfare serisinde Ghost karakterinin abartılacak bir yönü yoktu bana kalırsa. Düz bir asker öyle. Sadece malum sahneden ötürü çok tutuldu.

Reboot seride kendisinin ağırlığını daha çok görmekteyiz. Ha, benim gibi eski Modern Warfare üçlemesinin tadını alanlar için, reboot serideki hiyerarşik durum çok hoş görünmüyor. Ama yine de güzel.

Nasıl alakası yok oyun da ghost varmı ve yan karakrr gibi mi

Ghosts oyunu için soruyorsan, bu oyunda ghost karakteri yok. Oyunun adı Ghosts diye yanılanlar oluyor, bu yüzden söyledim.

Bu oyunda bir tim var ve bu timin adı Ghosts. Hepsi bu.

Ya baştan hiçbir CoD oyununu oynamadım CoD 1 2'den basleyip mi gideyin yoksa ne yapmalıyım? Nasıl başlayıp gitmeliyim biliomdm (Online'da fazla olanlari belirtirsn mutlu olurum)

Geri
Yukarı