Call of Duty serisinde sizi kâra sokacak paketler

Tedbirimizi aldık. Yakında MW 2 de alacağım indirime girerse. Şu anlık tüm Call of Duty serisi elimde.

Screenshot_47.png

Hepsi bağlantılı oyunlar o yüzden ilk oyundan başla. 2007 versiyonu eski gelirse 99,60TL'ye Infinite Warfare Legacy Edition alırsan 82TL olan MW Remastere(2016) 30TL'ye geliyor.
Şimdi ben MW2 aldım, ilerki zamları düşünürsem şimdi almayıp ilerde pişman olursam diye bitane daha alıcam ama bu sefer MW yada normal bir COD oyunu alıcam 25-30TL bütçeyle oyun önerir misin?

Şimdi ben MW2 aldım, ilerki zamları düşünürsem şimdi almayıp ilerde pişman olursam diye bitane daha alıcam ama bu sefer MW yada normal bir COD oyunu alıcam 25-30TL bütçeyle oyun önerir misin?
25-30TL'ye CoD oyunu çok yok. Yanlış hatırlamıyorsam MW 1 2007 25TL'ydi. Onu alabilirsin.
Hiçbir oyuna sahip değilim, 100 TL bütçe var hangisini önerirsiniz?
Black Ops 1+ Black Ops 2 Deluxe Edition veya MW Franchise alabilirsin. Zaten CoD serisinin en sevilenleri bunlar.

MW serisinde alırsan 3'lemeyi tamamlamak için 100 TL'nin üstüne çıkman gerekir, oyun yarım kalır. BO 1 ve BO 2 Deluxe alırsan iki ayrı hikayen olur ve yarım hikayen kalmaz. MW serisinden almak istersen herhangi 2 tanesini seçebilirsin. Hangi 2 tanesini tavsiye etsem bilemedim 3'ü de birbirinden güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı