Call of Duty Warzone 2.0 DMZ için takım arkadaşları arıyorum

babypluto

Hectopat
DMZ modunu oynuyorum, ve rekabetçi tarzda görev yapma üzerine oynandığında gerçekten çok güzel bir havası var. Silahların ve tetiğin hissiyatı çok güzel. Fakat bazen takımınıza gelen randomlardan dolayı tadını tam olarak çıkaramıyorsunuz. Oyunda bir contraband (kaçak) silah mevzusu olduğundan, DMZ'de eğer o silah/ekipman ile ölürseniz bir sonraki konuşlanmanızda kullanamıyorsunuz oracıkta kalıyor. Yıllardır bir oyunda aradığım en iyi oyun modu olabilir. Yapay zeka sizi ağır silah ateşi altında tutuyor, çok dikkatli oynamanız lazım ki hayatta kalabilesiniz. Birlikte oynamak isteyen arkadaşlar için:

Steam:
1117546830
Battle.net:
mrsolodolo#21880

Son düzenleyen: Moderatör:
DMZ modunu oynuyorum, ve rekabetçi tarzda görev yapma üzerine oynandığında gerçekten çok güzel bir havası var. Silahların ve tetiğin hissiyatı çok güzel. Fakat bazen takımınıza gelen randomlardan dolayı tadını tam olarak çıkaramıyorsunuz. Oyunda bir contraband (kaçak) silah mevzusu olduğundan, DMZ'de eğer o silah/ekipman ile ölürseniz bir sonraki konuşlanmanızda kullanamıyorsunuz oracıkta kalıyor. Yıllardır bir oyunda aradığım en iyi oyun modu olabilir. Yapay zeka sizi ağır silah ateşi altında tutuyor, çok dikkatli oynamanız lazım ki hayatta kalabilesiniz. Birlikte oynamak isteyen arkadaşlar için:

Steam:
1117546830.
Battle.net:
Mrsolodolo#21880

Adam oyunu yaşayarak anlatmış :D bravo reis oyun iyi güzel bende bir ara sarmıştım fakat tek sıkıntı PC ve konsol oyuncuları aynı eşleşiyor sanırım o yüzden konsoldaki adam daha iyi oynuyor.

Steam:
1117546830
Battle.net:
mrsolodolo#21880
Eğer DMZ'nin tarzından hoşlandıysanız, Escape From Tarkov'a bayılırsınız :) Benden söylemesi...

M13B ve Weapon Case almaya çalışan arkadaşlara yardımcı olabilirim.
Hocam ben oyunla bütünleşmiş kadar iyi oynayabilirim ama hafta sonu gelebiliyorum.
Oyun oynamak için aileme haraç parası vermem gerekiyor(!)
@babypluto

Son düzenleme:
Eğer DMZ'nin tarzından hoşlandıysanız, Escape from Tarkov'a bayılırsınız :) benden söylemesi...

Escape from Tarkov'un arayüzü çok karmaşık göz yorucu ve sıkıcı simulasyon severlere özel bir oyun ve gerçekten sıkıntılı zorlukta bir oyun, Warzone 2.0'daki DMZ basitleştirilmiş ve iyi bence.

Escape from Tarkov'un arayüzü çok karmaşık göz yorucu ve sıkıcı simulasyon severlere özel bir oyun ve gerçekten sıkıntılı zorlukta bir oyun, Warzone 2.0'daki DMZ basitleştirilmiş ve iyi bence.
Aslında aksine, arayüz olarak çok sade ve kolay anlaşılır bir oyun EFT... Hatta içinde bulunan eşya sayısına göre epey iyi.

Yani mesele arayüz değil de eşya sayısı oyundaki aslında.

İş silahlara, silah modlarına, bartering malzemelerine vs gelince onları tanımak, öğrenmek epey zaman alıyor. Bir silah için 30 farklı dürbün kullanabilmek mümkün olunca haliyle mod sayısı aşırı fazla oluyor. Buna binlerce ticaret eşyası da eklenince içerik felaket şişirilmiş oluyor. Ama kendi adıma EFT'yi güzel kılan da bu.

Tabii ki EFT ile Warzone kıyaslanamaz asla. EFT kadar detaylı oyun yok piyasada bu türde. Keza oynanış olarak da çok fark var. Bir tanesi mümkün olduğu kadar sakin, gizli, taktiksel ve yavaş oynanışa odaklanıyor, diğeri ultra hızlı bam bam bam adeta :)

Farklı türler, farklı zevkler sonuçta. Tek benzerlik WZ'de azıcık loot olması bu kez.

Steam:
1117546830.
Battle.net:
Mrsolodolo#21880

Yolladım istek oynayalım beraber
Stinq#2317 bu da benim Battle tag eklemek isteyen olursa oynarız.

Geri
Yukarı