Call of Duty Warzone donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

fur1na

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Warzone oyum aşırı derece donmalar olmakta ve oyun oynanmaz halde. Donma sorunu ile ilgili internetteki çözümlerden denediklerim.
Başka hiçbir oyunda donma vs. olmamaktadır.
Bilgisayarı normal kullanırken hiçbir sıkıntı olmamakta.
Oyunu silip yükleme.
Belgelerimdeki Warzone dosyalarını silme.
Hard disk ve SSD sağlık kontrolü (%100)
Windows güncellemeleri Full.
Ekran kartı driver güncellemeleri Full.
YouTube'da bulunan videolardaki çözümler.
Hard disk Full değil 500 GB boş.
RAM sağlık testi.
Ekran kartı testi.
Oyun içi ayarlar geneli ekran kartına uyumlu şekilde.
Ekipman.
RX570 8 GB Ryzen 5 2600 16 GB 3000MHz RAM DDR4 Windows 10.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunla gelen belge bu. Sonradan eklenmiş bir şey değil. Sizde de olması lazım aslında. Baktınız mı?

Evet baktım internette de araştırdım bazı kişilerdede yok.

Oyunla gelen belge bu. Sonradan eklenmiş bir şey değil. Sizde de olması lazım aslında. Baktınız mı?

Bir de ben bu ayarı yapabilmek için baktım adv.options ta yazdığını bilmiyordum diğer dosyalara bakmak için böyle bir şey yaptım bir sorun olur mu acaba PC'ye felen.

Bir ayar yapmam gerekiyordu dosyayı açabilmek için de birlikte aç yaparak not defteri yaptım chv ve CFG dosyaları not defteri ile açılıyordu hep bende bir çözüm buldum çözümde Regedit üzerinden HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\ buraya girip hangi dosya uzantısı varsayılanı sıfırlamak istiyosak onu silmemiz gerekiyormuş bende aynı şekilde yaptım dosya uzantısını sildim yeniden başlattım dosya uzantıları düzeldi ve dosyalar sildiğim yere aynı olduğu gibi geri geldi herhangi bir sorun olur mu acaba?

Çok çok teşekkür ederim. Sorun çözüldü ve 130 FPS'in altına düşmüyor. 140 - 170 FPS'lerdeyim. Gerçekten çok sağ ol. Sadece oyun bulduğunda lobiye adam katılıyor ya katılacağı zaman milisaniyelik FPS düşüyor 10'a falan. Adamlar odaya katıldıktan sonra direkt düzeliyor. Sanırım bu da normal bir şey değil mi?

çok çok teşekkür ederim sorun çözüldü ve 130 fps in altına düşmüyor 140 170 fpslerdeyim gerçekten çok sağol sadece oyun bulduğunda lobiye adam katılıyor ya katılıcağı zaman milianiyelik fps düşüyor 10 a felen adamlar odaya katıldıktan sonra direkt düzeliyor sanırım buda normal bişey dimi
Rica ederim. Oyunla alâkali lobi sorunu. Bende oyundaydim mikrofonu kırdım herhalde çalışmıyor onla uğraşıyordum. Buraya eklersin diye profil ismimi yazmıştım ama silinmiş mi benmi sildim anlamadım. Beraber oynariz diye.

Geri
Yukarı