Call of Duty: Warzone drop sorunu

crimlex

Hectopat
Call of Duty: Warzone oyunundayken FPS'im 100'ün aşağısına inmemesine rağmen, drop yiyorum. Oyundan çıkmadan alt Tab attığımda bellek kullanımının %90-100 arası olduğunu görüyorum. Bununla veya harddisk kullanmamla bir alakası olabilir mi?
ROG STRIX 2060.
Ryzen 5 3600.
B450 TUF Pro Gaming.
Seagate 1TB Barracuda.
G.Skill Trident Z 1x8GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ezbere konuşanları dinleyip boşa masraf yapma. 8 GB RAM takviyesi genel olarak iyi olur ama sadece bu oyun özelinde konuşursak hataların sebebi bilgisayarın değil. Bu bilgisayar ile almadığım hata kalmadı birkaç günde.

2700x
32 GB RAM
2 TB HD
256 SSD
GTX 1070

Herkes ram diyor ancak ben oyun optimizasyonunda sorun olduğunu düşünüyorum 8gb ram ile eski nesil ekran kartları ile sorunsuz oynayanlar olduğu sürece ramdan kaynaklandığının öne sürülmesi garip geliyor. Full ayarlarda 8gb ram ile oynayan bir çok kişi ile denk geldim...

Bende Ryzen 5 3600, 16 GB DDR4 3000 Mhz RAM ve GTX 1060 6G sistem var, herhangi bir donma veya drop yok.
8 GB RAM yetersiz. Zaten böyle bir sistem için düşük bir miktar. 8 GB daha RAM eklemenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı