Call of Duty Warzone "run in safe mode ?" Ve "dev error 6036" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

furkan orhan

Centipat
Play'e bastıktan sonra ilk run in safe mode hatasını alıyorum. Evet ya da hayıra bastıktan sonra da dev error hatasını alıyorum. Oyunu daha önce bilgisayarımda oynadım 4-5 ay sonra tekrar yükledim, hiç açamadım.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Battle.net'ten Call of Duty'nin üstüne gelip Options'tan Scan and Repair seçeneğini uygulayın. Bazen oyun arkaplandaki bazı uygulamalarla çakışabiliyor. Örneğin bende League of Legends için Blitz isimli bir uygulama vardı, çakışıyordu. Blitz'i kapatmadan oyuna giremiyordum. Bunu kontrol etmek için arkaplan uygulamalarını kapatarak deneyin.

Run in safe mode sorusu oyun çöktüğünde ya da normal bir şekilde kapatılmadığında(quit butonu yerine alt+f4 gibi, ya da elektrik kesintisi gibi) ortaya çıkar. Basitçe bir ayarı bozmuş ondan oyunun çöküyor olabilir mi güvenli modda açalım mı diye soruyor. Fatal error çözüldüğünde o da ortadan kalkacaktır.

-
Battle.net'ten Call of Duty'nin üstüne gelip Options'tan scan and repair seçeneğini uygulayın. Bazen oyun arkaplandaki bazı uygulamalarla çakışabiliyor. Örneğin bende League of Legends için blitz isimli bir uygulama vardı, çakışıyordu. Blitz'i kapatmadan oyuna giremiyordum. Bunu kontrol etmek için arka plan uygulamalarını kapatarak deneyin.

Run in safe mode sorusu oyun çöktüğünde ya da normal bir şekilde kapatılmadığında(quit butonu yerine alt+F4 gibi, ya da elektrik kesintisi gibi) ortaya çıkar. Basitçe bir ayarı bozmuş ondan oyunun çöküyor olabilir mi güvenli modda açalım mı diye soruyor. Fatal error çözüldüğünde o da ortadan kalkacaktır.

LoL'u ve blitzi sildim maalesef işe yaramadı.

Geri
Yukarı