Çamaşır suyu sıkılan banyoda duş almak tehlikeli mi?

Saarkadaş

Hectopat
Daha fazla  
Duşa ace sıkılmış ben de bunu bilmiyordum. Duşa girdim duş jeli ve şampaunla duş aldım duş 6 dk sürdü bu süreçte içime çektim o havayı. Bunlar tepkimeye girmiş midir bir şey olur mu?

Duşa ace sıkılmış ben de bunu bilmiyordum. Duşa girdim duş jeli ve şampaunla duş aldım duş 6 dk sürdü bu süreçte içime çektim o havayı. Bunlar tepkimeye girmiş midir bir şey olur mu?
Olmaz, ama hoşuna gittiyse ve sürekli hale getirme fikrin varsa Breakin Bad olur akciğerler.

Duş/tuvalet gibi yerlerin temizliğindeki kimyasallardan sonra 10-15 dakika havalandırmak ve duşa girmeden etrafa sus tutmak iyi olur.

Olmaz, ama hoşuna gittiyse ve sürekli hale getirme fikrin varsa breakin bad olur akciğerler.

Duş/tuvalet gibi yerlerin temizliğindeki kimyasallardan sonra 10-15 dakika havalandırmak ve duşa girmeden etrafa sus tutmak iyi olur.

Eminsiniz değil mi hocam havalanmamıştı ben duş ederken şampuan asit ace baz duş jeli baz hocam korkuyorum olmaz değil mi olursa etkilerini zararlarını ne zaman gösterir.

Eminsiniz değil mi hocam havalanmamıştı ben duş ederken şampuan asit ace baz duş jeli baz hocam korkuyorum olmaz değil mi olursa etkilerini zararlarını ne zaman gösterir.
Canım benim kimya dersini dinlememişsin galiba, şampuan ve hipoklorit, duş jeli hepsi baz, sen Ironman misin de asitle yıkayalım seni? Veya istenmeyen yağ kalıntısı mısın yoksa kireçli su imzası mısın ki asit ihtiyacı olsun temizlikte. :)

Canım benim kimya dersini dinlememişsin galiba, şampuan ve hipoklorit, duş jeli hepsi baz, sen Iron Man misin de asitle yıkayalım seni? Veya istenmeyen yağ kalıntısı mısın yoksa kireçli su imzası mısın ki asit ihtiyacı olsun temizlikte. :)

Hocam emin misiniz internette şampuanın asidik özellik gösterdiği yazıyor ve hocam ciddiyim eminsiniz değil mi bir şey olmaz ve olmayacak konusunda.

Hocam emin misiniz internette şampuanın asidik özellik gösterdiği yazıyor ve hocam ciddiyim eminsiniz değil mi bir şey olmaz ve olmayacak konusunda.
Olacak olsaydı şu an burada bunları yazıyor olmazdın, ya banyoda çıplak bayılmıştın ya da havlunla koridorda kusuyor olurdun.

"asidik özellik göstermek" ile asit aynı şey değil-ki zaten diyorum insanı neden asitle temizlemeye çalışıyorsun, neden tuz ruhuyla çamaşır suyu karıştırılmıyor istersen bir gün tuvaletteyken telefonsuz girip üzerlerinde yazan etiketlere bir göz at.

Olacak olsaydı şu an burada bunları yazıyor olmazdın, ya banyoda çıplak bayılmıştın ya da havlunla koridorda kusuyor olurdun.

"Asidik özellik göstermek" ile asit aynı şey değil-ki zaten diyorum insanı neden asitle temizlemeye çalışıyorsun, neden tuz ruhuyla çamaşır suyu karıştırılmıyor istersen bir gün tuvaletteyken telefonsuz girip üzerlerinde yazan etiketlere bir göz at.

Hocam ufak bir şey solusakta sorun olur mu teşekkür ederim.

Hayır.

Ama kıyafetlerimde tuvaletteydi.

Değiştireyim mi kıyafetlerimi.
Yok kıyafetlerle beraber su altına girmişsen çamaşır suyu sıçrarsa rengini ağartabilir diyecektim.

Tamam her normal insan gibi çıplak duş almışsın, tüm vücut deliklerin açıkta, artık birinden fazla aldın diğerlerinden az aldın diye tartmamıza gerek yok, hala oturmuş yazıyorsun. Eğer bu kadar pimpirikleniyorsan neden ayran içmen gerektiğini araştırıp bir buzdolabına bak, yoksa bakkala markete gider gelirsin.

Geri
Yukarı