Camdaki kız için ne düşünüyorsunuz?

Diziyi hiç izlemedim açıkçası 8 yıldır televizyon izlemiyorum evimde televizyon yok. Tahmin ediyorum ki bir yerde şirket sahibi zengin insanlar diğer yanda fakirler. Dizinin türü ne olursa olsun baş roldekiler çok zengin olmak zorunda. Bu diziler yüzünden gençler şirket sahibi olmak ya da sözün özü kısa yoldan zengin olmak istiyorlar. Diğer türde mafya dizileri. Adamlar tavuk keser gibi silahla adam öldürüyorlar sansürsüz bir şekilde. Ancak ufak bir göğüs dekoltesi sansür yiyor.
TV yayınlarının geldiği nokta budur.

Twitter'da bu nasıl sahne? İnsanların psikolojisi bozulur diyenler olmuş ama bahsettikleri sahnede ne olduğunu anlayamadım. Dizi Masumlar apartmanı ve Kırmızı Oda'ya göre vasat. Masumlar apartmanı mükemmeldi, kırmızı oda da güzeldi ama Masumlar apartmanı kadar değil, bu dizi çok kötü olmuş. Git gide kötüleşiyor Dram dizileri.
Sahnede ne olduğunu öğrendim ama fazla abartılıyor.

Hiçbir alakası yok kitapla ya da kitabı okurken böyle TV'de olan salak saçma şeyleri düşünmüyordum.

Ben onu mu demeye çalışıyorum? Eğer bu ülke resmi kayıtlarda olduğu gibi %90 Müslüman olsa idi bu dizileri yapanlar meydanlarda kazıklara otutturulurdu.

O konuda haklısın, sırf o kameraman için izlenir.
Yanlış anladım, çok özür dilerim.

Geri
Yukarı