Canan Karatay'dan coronaya kelle paça

Bir de Çin'in aşıyı bulup ki bulunduğu söyleniyor, diğer ülkelere vermeme ihtimalini de düşünüyorum.
Sona yaklaşılmış test ediliyor diye açıklama yaptı Çin, aynı şekilde Trump'ta aşı çalışmaları için mutlu sona yakın olduklarını söylediler.

Şey sözcüğünü ayrı yaz
Arada öyle hatalar yapabiliyorum sizi de mesajın içini düzenlemek zorunda bıraktığım için özür dilerim.

Bugün ABD bilim adamlarından biri açıklama yaptı 1.5 yıla kadar tüm dünyaya COVID-19 virüsü yayılacak diyorlardı ve artık normal bir grip hastalığı gibi, çoğu kişide bu hastalığa rastlanacak.
Zaten Çin ve Hindistana bulaşması demek dünya nüfüsunun neredeyse %40'ı demek oradan geri kalana yayılma ihtimalini siz düşünün.
Sona yaklaşılmış test ediliyor diye açıklama yaptı Çin, aynı şekilde Trump'ta aşı çalışmaları için mutlu sona yakın olduklarını söylediler.

Bu arada Çin bile çıkıp bunu Amerika yaptı bile diyemiyor iken sallamak güzel geliyor.

Aşı konusundaki sıkıntı şu, Korona'ya yakalanıp iyileşmiş bir şahıs tekrar Korona'ya yakalanabiliyor, haliyle aşının nasıl yaratılacağı veya yaratılmış ise bunun açıklama içeriği oldukça önemli.

Halkın içinden çıkan bilim (!) insanlarından muhteşem bir çözüm çıkmaz ki zaten (çıkarsa bir terslik vardır).
Bilim insanları da ülkeden kaçıyor.

Şimdi benim anlamadığım, gerçekten Türkiye'ye virüs daha girmemiş mi? Yoksa saklıyorlar mı?
Dünya Sağlık Örgütü'nün açıklaması var, bu yüzden saklayamazlar. Dünya Sağlık Örgütü talimat vermiş, bu virüs hakkında yalan açıklama yapmayın, gerçekleri açıklamak zorundasınız diye bildiri yayınlamış benim bildiğim. Bu durumda saklayamazlar.

İran'da ölümler daha da fazla olabilir, komplo teorilerine inanmam, söz konusu İran oldu mu ölümleri saklayabilirler diye düşünüyorum.

Bu hükümet saklar mı elbette saklayabilir bu durumu, hiç şaşırmam açıkçası. Ancak bana göre saklamıyorlar ülkede herhangi bir vaka olduğunu sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı