Canınızın en çok acıdığı an neydi?

Acıyı pek hatırlamıyorum ama ondan başka daha büyüğü yoktur herhalde 3-4 yaşındayken sokakta scooter sürerken heyecen yapıp ayağım kaymisti scooterin demiri yanağıma girmişti izi kalıcı olarak duracak.
Demir vurduktan 0.00001 saniye Kraxius. (Temsili.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayak bileğimin oralardan bir yeri keskin bir demire çarpmıştım. 3 saniye hiçbir şey hissetmedim, biraz uyuştu sonra inanılmaz bir ağrı ile beraber acı başladı. En kötü kısmı şu, okulun revirinde 1 dikiş atılır çözeriz dediler kabul etmedim hastaneye gittim. Hastanede 2 dikişle hallolur dediler tamam dedim. En son 3 dikişle beni evime yolladılar. Hayatımda hiç bu kadar çok kandırılmamıştım ben.

Ayak bileğimin birkaç cm yanını keskin bir demire çarpmıştım. 3 saniye hiçbir şey hissedemedim, biraz uyuştu sonra inanılmaz bir ağrı ile beraber acı başladı. En kötü kısmı şu, okulun revirinde 1 dikiş atılır çözeriz dediler kabul etmedim hastaneye gittim. Hastanede 2 dikişle hallolur dediler tamam dedim. En son 3 dikişle beni evime yolladılar. Hayatımda hiç bu kadar çok kandırılmamıştım ben.
"Aşkım dolunayı versene" > All.

Patenle kayarken(tabii dizlik, kask vs. yokken) yere düşmüştüm ve dizimde yere sürtünüyordu. Hatırladıkça canım acıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı