Canınızın en çok acıdığı an neydi?

Küçükken havuzda koşarken ayağım kayıp kafamı fayansa vurduğum an olabilir. Bayılmışım zaten çok bir şey hatırlamıyorum.
Dilim boğazıma falan kaçmış hatta, zor kurtarmışlar.

Kaydırağa alttan girmeye çalışırken kafamı yarmıştım.

8 ay önce kolumda 2 tane kırık ve çatlak vardı. Uzun süre acısı geçmemişti. Aklıma gelen bunlar.

Sağ kolumu kırdım.. 3 defa.. Aynı yerden. Birincisinde küçüktüm koltuktan atlayıp kolumun üzerine düştüm. İkincisinde boyuma göre oldukça büyük bir bisikleti binmeyi deneyip bisiklet devrilince kolumu hızla önceki kırılan yerden kaldırıma vurdum. Üçüncüsünde ise ilkokulda sınıflararası futbol turnuvasında gelen atağı durdurmaya çalışırken ayağım kaydı (veya çelme taktı gelen oyuncu hatırlamıyorum) düştüm, gözümü açtığımda kolum aynı yerden kırılmıştı. Hepsinin aynı yerden kırılması muhteşem bir tesadüften ziyade, kemiğin eski sağlamlığına kavuşmadan darbe alıyor olmasıydı. Ayrıca işin asıl acı veren kısmı kolun kırıldığı an değil. Hatta kolumun son kırılışında hastaneye giderken şakalar falan yapıyordum arabada. Asıl acı veren kısım tedavi kısmı. Acile girdiğinde iki tane beyaz eldivenli adam gelir. Biri kolunun bilek kısmından, diğeri ise dirseğini kavrar ve ikisi de tam güçle çeker ve kemiği yerine oturtur. Son kırılışında bu sefer ağlamayacağım ulan deyip güzelinden bir çığlık atmıştım. Aralarından en çok acıtan muhtemelen ikincisiydi çünkü kolum neredeyse 90 derece kırılmıştı. Yamuk duruyordu yani kemiği falan görebiliyordum kanlar akıyordu. Neyse.. Pek güzel anılar değil 😶. Zaten 3. kırıştan sonra daha dikkatli olup 4. kırılış hikayemi yaşamamak için tehlikeli oyunlar oynamayı da bıraktım.

Dosya Ekleri

• hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 33
Sevgilim aldatmıştı. Bende telefon da küfür ettim sevgilisi de yanındaymış her şeyi duydu tabii. Parka çağırdı gel yüzüme söyle diye. Gittim sevgilisi ve arkadaşları dövdüler :D 7 kişi.

@464718 3 yaşında kafamın tam ortasına o küçük tüplü televizyon düşmüştü, sivri kısmı hem de, onun üstünde o televizyonu üstüne koyduğumuz 5 katlı şifonyeri ve sandalyede üstüme düşmüştü :D
kafama 5 dikiş atılmıştı, sağ kolumada alçı koyulmuştu.
Yaşadığıma şükür 😂

Çocuğum falan ama insan neden çizgi film reklama girdi diye şifonyerini tekmeler ki :)

Geri
Yukarı