Canlı derse girmeme nedeni öğretmene nasıl açıklanır?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Merhaba,
Karantinaya alındık ve canlı dersler var. Ben canlı derslerden bir şey anlamıyorum ve zaman kaybı. Canlı derslerde işlenen konulara zaten çalışacağım.

Derslere katılmadığımı zaten hocalar görecektir ve okul açıldığında soracaktır. Bu durumu nasıl açıklayabilirim? Yok yazılır mıyım bu arada?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Karantinaya alındık ve canlı dersler var. Ben canlı derslerden bir şey anlamıyorum ve zaman kaybı. Canlı derslerde işlenen konulara zaten çalışacağım.

Derslere katılmadığımı zaten hocalar görecektir ve okul açıldığında soracaktır. Bu durumu nasıl açıklayabilirim? Yok yazılır mıyım bu arada?
Biz de karantinadayız, hocalar isimlerimizi vs yazıyor. Siz en iyisi girin, arkada açık bırakın. Sözlü notu düşürebilirler çünkü belli olmaz.

Merhaba,

İnternetim kötüydü giremedim diyebilirsin.

Geri
Yukarı