Canlı dersler önemli mi?

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, birkaç canlı derse katıldım fakat pek hoşuma gitmedi. İki sınıf birleşik, bazı öğrenciler mikrofon bastığında karmaşa çıkıyor.
Sizce canlı ders olmadan uzaktan eğitim sürecini atlatabilir miyim? Televizyondaki dersleri takip ediyorum, çeşitli kaynaklar kullanarak çalışmayı planlıyorum. Bir de YouTube dersleri var. Yeterli midir? 11. Sınıfım.

Merhaba, birkaç canlı derse katıldım fakat pek hoşuma gitmedi. İki sınıf birleşik, bazı öğrenciler mikrofon bastığında karmaşa çıkıyor.
Sizce canlı ders olmadan uzaktan eğitim sürecini atlatabilir miyim? Televizyondaki dersleri takip ediyorum, çeşitli kaynaklar kullanarak çalışmayı planlıyorum. Bir de YouTube dersleri var. Yeterli midir? 11. Sınıfım.
Bence öğretmenlerin derste verdiği konuları arkadaşından öğrenip, kendin çalışırsan okul açılana kadar idare edebilirsin.

Bence bu konuda disipliyseniz yeterli olacaktır diye düşünmekteyim ancak her canlı derste yoklama alıyorlar ve tutanak tutuyorlar bizim öğretmenler. Bence bu yoklamaları ileride okul mâlum sebepten dolayı açılamazsa devamsızlık yerine yazmak için kullanacak olabilirler.

Ben katılmayıp eksiklerimi kendim tamamlayabilirim fakat öğretmen müfredattan farklı bir şeyler anlatıp sınavda soracak diye endişe ediyorum. Sizce böyle bir ihtimal var mıdır?

Ben katılmayıp eksiklerimi kendim tamamlayabilirim fakat öğretmen müfredattan farklı bir şeyler anlatıp sınavda soracak diye endişe ediyorum. Sizce böyle bir ihtimal var mıdır?
Dediğim gibi öğretmenin ne anlattığını arkadaşından öğren. O konu kitapta yoksa internet üzerinden çalış. Kitapta varsa rahat çalışırsın zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı