Canlı derste hocayı trollemek suç mu?

Hocadan özür dileyerek, bir daha bunu yapmayacağını yanlışının farkında olduğunu söyle samimiyetle. Oda bunu anlayışla karşılayacaktır. Adresini değiştirmene falan gerek yok.
Bilgisayarı parçalarınada ayırsanız sizin üzerinizden alınan veriler gitmez hocam.

Sağ olun hoca yapani egitim hakindan uzaklastircam diyor yapabilir mi?

Peki hoca mahkemeye vereceğim diyor benim ne yapsam aderesimi falan degistiririm ya da kurtulabilirim.

Bilgisayara format atsam duzelir mi cok korkuyorumda.
Bu kadar korkuyordunuz da niye trollüyorsunuz? Az bile etmiş hocanız. Macera arıyorsunuz kendi kendinize.
Ki hocanız bunları sizi korkutmak için söylüyor. Hiçbir hoca bu kadar ileri gidecek derecede delirmez. En fazla sizi dersten atar birkaç hafta belki.

Hocadan özür dileyerek, bir daha bunu yapmayacağını yanlışının farkında olduğunu söyle samimiyetle. Oda bunu anlayışla karşılayacaktır. Adresini değiştirmene falan gerek yok.
Bilgisayarı parçalarınada ayırsanız sizin üzerinizden alınan veriler gitmez hocam.

Ben naneyi yedim o zaman.

Ben naneyi yedim o zaman.
Neden naneyi yiyesin? Yaptığın hatanın farkındasın ve pişman olmuşsun ki gelip buraya konu açmışsın. Sana ders olmuştur, hocana cidden ders aldığını ve pişman olduğunu söylersen anlayışla karşılar. Her türlüsü kötü ama kötünün kötüsü bir şey açmadıysanız derste, çok sorun çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı