Canlı dersteyken Sosyal'e giriyor musunuz?

Canlı derste Sosyal'e giriyor musun?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
İngilizce dersinde yıllardır aynı konuları işliyoruz ve şu anki ''öğretmenim'' aşırı kötü. İngilizce derslerinde ya sosyale giriyorum ya da oyun oynuyorum.

(Neden dersi dinlemiyorsun derseniz geçen ders yanlışlarını düzelttim teşekkür etmek yerine bana çıkıştı ve ''Kitap yanlış çocuklar'' dedi...)

Yani dersin size zararı değil faydası var arkadaşlar. Dersler önemlidir. Kaçırıldığında geri getirilemezler. Bende bu yüzden girmiyorum.
Derslerin çok bir şey kattığını düşünmüyorum açıkçası. Okulun olmaması daha iyi ders çalışabilmemi sağlıyor.

1606206545423.png

Ben de giriyorum. Artık okuldaki herkesten nefret eder hale geldim. Asosyal olduk hepimiz. Doğru dürüst okula gidemiyorum hala online. Bir konuda da demiştim, tekrar diyeyim: Bir ara ders sonu sınıf öğretmeni benim derste oyun oynamam hakkında konuştu. Güya arkadaşlarım bir şekilde öğrenmiş. O konuşma bittikten sonra ve ben dersten çıktıktan sonra hüngür hüngür ağladım. Ve ben kendime 1.000.000. defa: "Neden ben?" dedim kendime. Çok moralim bozuk var ya...

Geri
Yukarı