Çarşamba günü aniden Antalya'ya yaz geldi

Tam çarşamba günü dışarı çıkayım dedim ve havanın aşırı sıcak olduğunu fark ettim. Birkaç gün bekledim ve yazın geldiğine karar verdim. Antalya'da salı günü kağıtlar uçuşurken çarşamba günü rüzgar bile esmedi. Birden nasıl böyle oldu?
Ben de 2 gündür diyorum. Dün 31 bugün 37 birden ne oluyor diye. Tek burası değilmiş. (Muğla)

İklim değişikliği ve küresel ısınma.

5c8c799d45d2a04bdc2b8fd9.jpg

Balkon kesmez, aksine daha beter hale getirme riski var. Bir de sinekler çoğaldı, ısırdılar mı geçmiş olsun. Not: Beni bugün 5 tane zalimin sineği ısırdı ve kaşıntı tuttu. Neyse ki öcümü aldım :)
Bu arada benim bir taraflarım yanmaya başladı, terledim ama orada hissedemiyorum kaldım öyle :D
Bugün çok az terledim sadece. Sinekler ne ara iftarı açmaya başladı? Normalde buralara mart gibi gelirlerdi. Hala gelmediler :D

Bugün çok az terledim sadece. Sinekler ne ara iftarı açmaya başladı? Normalde buralara mart gibi gelirlerdi. Hala gelmediler :D
Daha az önce 2 tane monitörümde gezerken avladım. Sen düşün her yer kapalı ama nasıl delik buluyorlarsa geliyorlar..

Yaz geldi, sıcaklıklar arttı. Siz de kasa kapağını açtınız. İçine sinek girerse ne yaparsınız?
Yavaş şekilde eline alıp mutfak içine bırakırım zaten ömrü az ne yiyorsa yesin.
Bu arada hemen bilgisayarı kapatırım fan içine girip ölmesini istemem.

Geri
Yukarı