Çarşamba günü aniden Antalya'ya yaz geldi

Türkiye'nin neredeyse her yerine bu sıcaklık geldi. Ancak normal değil, hiç olmadığı kadar bunaltıcı bir sıcaklık mevcut ve nem oranı bir hayli yüksek. Haziran-temmuz ayında pişiklere hazır olun beyler, bu yıl çok büyük bir mücadelemiz olacaktır. Ölmek var dönmek yok!
Kocaeli bugün 28 derece idi ancak nem yüzünden 40 dereceden farksızdı, şu anda dahi yanıyorum ve altımda sadece boxer ile oturuyorum..
Not: Kusura bakmayın uyarım yüzünden beğenemiyorum, ancak beğendiğimi varsayın.

Antalya'yı bilmem de İstanbul yanıyor. Nem oranı çok yüksek olduğundan hava çok bunaltıcı. Şu an bu yazıyı atlet + şortla yazmama rağmen bir yerlerimden ter akıyor. Gündüz de dışarıdaydım, yok böyle hava... Oruçlu oruçlu zaten hiç çekilmiyor.

Büyük ihtimalle balkonda mülteci gibi kalırım bu gece. Hırsız eşya sanıp çalmasa iyidir.
Balkon kesmez, aksine daha beter hale getirme riski var. Bir de sinekler çoğaldı, ısırdılar mı geçmiş olsun. Not: Beni bugün 5 tane zalimin sineği ısırdı ve kaşıntı tuttu. Neyse ki öcümü aldım :)
Bu arada benim bir taraflarım yanmaya başladı, terledim ama orada hissedemiyorum kaldım öyle :D

Çok şükür kasanın ön paneli mesh panel. Psikolojik olarak rahatlamam açısından buz mu koysam ön panele belki soğuk hava girer içeri????

Yeni konular

Geri
Yukarı