Casper Excalibur 2K 27 144 Hz vs Philips 2K 27 165 Hz

derbeder04

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2K Curved bir monitör arayışındayım kaç gündür araştırma yapıyorum fakat hem bütçe kısıtlı hem de adamakıllı bir ürüne odaklanamadım. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Bu monitör 5.199

Bu 5.299

Acaba hangisi daha mantıklı? Excalibur artısı hoparlör girişi ve yükseklik ayarı yapabilmek sanırım. Dez avantajı Casper marka olması.

Bunların haricinde önerebileceğiniz modeller varsa çok iyi olur.

Şimdiden teşekkürler.

Bu arada bilgisayarda oyun oynamıyorum. ekran kartım gts 250 512 MB 🤣

Bilgisayarda çok zaman geçiriyorum. Film izliyorum, nette takılıyor ve muhasebe programı kullanıyorum.

Ekran kartında sadece 2 tane DVI çıkışı var. randımanlı olur mu acaba.

Bu arada bilgisayarda oyun oynamıyorum. Ekran kartım GTS 250 512 MB 🤣

Bilgisayarda çok zaman geçiriyorum. Film izliyorum, nette takılıyor ve muhasebe programı kullanıyorum.

Ekran kartında sadece 2 tane DVI çıkışı var. Randımanlı olur mu acaba?

Bence kartına göre monitörü yüksek alıyorsun onun yerine bir 75Hz monitör alabilirsin.

Sistemi yavaştan güncelleyeceğim. İleriye dönük olması için aldığın zaman bütçeye en uygun ve aynı zamanda en iyisini almak lazım diye düşünüyorum. Oyun oynamadığım için hiç ekran kartı sıkıntım olmadı. Ekran kartı fiyatlarına baktım el yakıyor resmen. yavaş yavaş gidip ayağımızı yorganımıza göre uzatmak en doğrusu

excalibur 27" 144hz olanı dün aldım, 1080p'de 240 hz veriyor, 1440p'de 200 hz, custom resoution yapınca, zaten geçen yıl bu konuda arkadaşlar bahsetmiş ve ürünün teknik özelliklerinde de 240hz yazıyor, ama sizin windows'tan eklemeniz gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı