Casper Excalibur alınır mı?

Hocam sanki haklı gibisiniz ya, Casper'a sallayanların çoğu Casper kullanmamış kişiler.
PC alacağım zaman baya araştırmıştım.
Soğutma önceki modellere göre sorun yokmuş keza 3060lı olanı çoğu online satış mağazasında en çok satılanlar arasındaydı ve formda şikayetçi olan görmedim.
Tek sıkıntısı dediklerine göre sistemsel destek vermiyormuş. Bios vs galiba
Bence alınabilir.

Monster Casper GameGaraj gibi markalardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Bizzat sıkıntıları çektim ve çeken yakınlarıma şahit oldum.

Hocam aynı özellikteki diğer cihazlar 43K civarından başlıyor. Bütçe buna yetiyor. Zaten cihazı 2 gün test edeceğim olması gerekenden fazla ısınıyorsa, kasası çok dandikse iade edeceğim. Bu özelliklerde en düşük fiyatlk laptop HP Omen o da 43K...

PC alacağım zaman bayağı araştırmıştım.
Soğutma önceki modellere göre sorun yokmuş keza 3060'lı olanı çoğu Online satış mağazasında en çok satılanlar arasındaydı ve formda şikayetçi olan görmedim.
Tek sıkıntısı dediklerine göre sistemsel destek vermiyormuş. BIOS vs galiba
Bence alınabilir.

Evet hocam bunu gördüm, Update yapıyormuş cihaz fakat güncelleme görünmüyormuş, bunun içinde flash bellek gönderiyorlarmış driver kurulumu için. Aldıktan sonra bakacağım. Aslında beni rahatsız edecek kısım satmak istediğim zaman satamazsam olur.

Hocam ben 1-2 ay önce Casper'ı savunurdum ama hala yeni ürünleri bile kalitesiz. Alan 10 kişiden 6'sı memnun değil zaten.

Her markanın kendine göre eksileri var ASUS pahalı, MSI pahalı, Casper kalitesiz, Monster Kalitesiz ne alacağız biz sorması ayıptır? Her markadan şikayetçi olan birileri her zaman oluyor.

Bu forumda herkes herşeyden şikayetçi, çözüm sunan yok burada. Rampage kulaklık kötü, razer deathadder essential eski vs, dediler Monster Abra Serisi leş falan diyorlar. Şayet şu anda hepsinden memnunum. Misnter kullanıyorum fan sesi biraz kuvvetli fakat güzel bir kulaklığım olduğu için duymuyorum oyunda. Monster Abra A7 12.5.3 kullanıyorum valorant 240-270 FPS arası tavsiye ederim herhangi bir sıkıntım yok.

Bu forumda herkes herşeyden şikayetçi, çözüm sunan yok burada. Rampage kulaklık kötü, razer deathadder essential eski vs, dediler Monster Abra Serisi leş falan diyorlar. Şayet şu anda hepsinden memnunum. Misnter kullanıyorum fan sesi biraz kuvvetli fakat güzel bir kulaklığım olduğu için duymuyorum oyunda. Monster Abra A7 12.5.3 kullanıyorum valorant 240-270 FPS arası tavsiye ederim herhangi bir sıkıntım yok.
Abra A7 bilmem de, Abra A5 Clevo kasa sanırım.

Geri
Yukarı