Casper Excalibur alınır mı?

2 senedir kullanıyorum ben. G900 3060 lı olan vardı kasa kalitesi yok kötüydü. Ben hiç tavsiye etmem onu kullanarak oyun falan oynamanı eğer çok kibar olmayacaksan. Ama kasa olarak monitör klavyeye bağlarsan arada bir diğer işler için yanında taşırsan problem yok. Bu arada ses kalitesi çok kötü kendi hoparlörünün. Bana sorarsan alınır mı diye alınır derim çünkü performsı güzel fan sesi çok ama fiyat olarak da değerlendirirsek hakediyor. Ama bakımlarını yaptır senelik. 40 gün önce falan g911 4090 lı modeli aldım bunun kasa kalitesi ve ses vs herşeyi daha iyi. Ama çok kaliteli gene değil. 80.000₺ üzerinde 4k$ cihaz alınır mı bence alınır gayet memnunum. Ama ben kasa olarak kullanıyorum ofise gidiyorum monitör klavye var zaten evdede var işimi fazlasıyla görüyor. Isı problemi 911 de yok g900 de biraz var ama çok değil. Turbo fan açarsa çok ses çıkarıyor kulaklık kesinlikle şart birde odada birisi ile kalacaksan sesden rahatsız olabilir oyun sırasında

2 senedir kullanıyorum ben. G900 3060 lı olan vardı kasa kalitesi yok kötüydü. Ben hiç tavsiye etmem onu kullanarak oyun falan oynamanı eğer çok kibar olmayacaksan. Ama kasa olarak monitör klavyeye bağlarsan arada bir diğer işler için yanında taşırsan problem yok. Bu arada ses kalitesi çok kötü kendi hoparlörünün. Bana sorarsan alınır mı diye alınır derim çünkü performsı güzel fan sesi çok ama fiyat olarak da değerlendirirsek hakediyor. Ama bakımlarını yaptır senelik. 40 gün önce falan g911 4090 lı modeli aldım bunun kasa kalitesi ve ses vs herşeyi daha iyi. Ama çok kaliteli gene değil. 80.000₺ üzerinde 4k$ cihaz alınır mı bence alınır gayet memnunum. Ama ben kasa olarak kullanıyorum ofise gidiyorum monitör klavye var zaten evdede var işimi fazlasıyla görüyor. Isı problemi 911 de yok g900 de biraz var ama çok değil. Turbo fan açarsa çok ses çıkarıyor kulaklık kesinlikle şart birde odada birisi ile kalacaksan sesden rahatsız olabilir oyun sırasında
G900 diye model mi varmış?İlk defa duyuyorum.

G900 diye model mi varmış? İlk defa duyuyorum.
Var evet sitesinden bulabilirsiniz. Açma kapatma tuşuna sert basınca içinde kalıyor bu kasada diğerlerindede benzer durum görmüştüm ama nazik olunca problem yok :) Bu arada, Laptopta oyun oynayanlar tozu azaltmak için kesinlikle altına soğutucu alsınlar mümkünse telli tozu engelleyecek olanlardan. Siyah olan g900 olan laptop

Dosya Ekleri

• 16846043628536423934558382438768.jpg
    16846043628536423934558382438768.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 49
  • 16846045486932526138412015442667.jpg
    16846045486932526138412015442667.jpg
    103,2 KB · Görüntüleme: 48
Var evet sitesinden bulabilirsiniz. Açma kapatma tuşuna sert basınca içinde kalıyor bu kasada diğerlerindede benzer durum görmüştüm ama nazik olunca problem yok :) Bu arada, Laptopta oyun oynayanlar tozu azaltmak için kesinlikle altına soğutucu alsınlar mümkünse telli tozu engelleyecek olanlardan. Siyah olan g900 olan laptop
Kötüymüş, G900 alanlara geçmiş olsun.Ben G870 arkadaş G911 aldı çok şükür :)

Bu özelliklerde atsana MSI gidip alalım?
Yerli bir markayla malzeme kalitesi bu kadar yüksek olan yabancı bir markanın tabii ki fiyat farkı olacak.

Bu özelliklerde atsana MSI gidip alalım?

Zaten biraz ileride malzeme kalitesi açısından daha iyi olduğunu belirttim, F/P olmadığının farkındayım.

Yerli bir markayla malzeme kalitesi bu kadar yüksek olan yabancı bir markanın tabii ki fiyat farkı olacak.

Zaten biraz ileride malzeme kalitesi açısından daha iyi olduğunu belirttim, F/P olmadığının farkındayım.
Hocam ben 1-2 ay önce Casper'ı savunurdum ama hala yeni ürünleri bile kalitesiz. Alan 10 kişiden 6'sı memnun değil zaten.

Ya şuna karar vermek gerekiyor "aradığım özellikler ney?" - "ağrılılı olarak neyin olmaması beni üzer" - "benim bütçem ne kadar?" bu şekilde yaklaşmak lazım ve ürün + larını kıyaslamak lazım hangisinin size yakın olacağı ortaya çıkacaktır. Diğer türlü istedi performansı alamayabilir yada istediği kaliteyi "görüntü, ses, parça dayanıklılığı" gibi özelliklerden muzdarip olabilir ve memnun kalmayabilir keşke demeye başlar alacak kişi, fiyatlar gerçekten çok dengesiz kalite : performans kıyaslaması sırasında hepsini bi arada almaya kalkmak ciddi bütçe istiyor özellikle laptop yönünde

Özellikleri çok iyi, aynı donanımlı diğer laptoplar 40k civarı.
Beni tek korkuta Casper'ın kasa kalitesi, ısınma sorunu.
Kısacası pişman eder mi aldığıma?

Monster Casper GameGaraj gibi markalardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Bizzat sıkıntıları çektim ve çeken yakınlarıma şahit oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı