Casper Excalibur alınır mı?

Bu kadar tepki vermeye gerek yok sakin olun. Kardeşim. Oyunlarda iyi performans almanın sebebi içindeki parçaların İntel, Samsung, Asus ve Msi olmasıdır. Casper'ın soğutması yükte 90 dereceyi buluyor ve şöyle diyeyim. Bazıları bir bilgisayarı 5-6 sene kullanır. Ya o Caspersa? 1 haftalık bilgisayar bu kadar ısınıyorsa o bilgisayar 5 senede ne olur? Bu soğukta ter bastı.

Bu kadar tepki vermeye gerek yok sakin olun. Kardeşim. Oyunlarda iyi performans almanın sebebi içindeki parçaların İntel, Samsung, Asus ve Msi olmasıdır. Casper'ın soğutması yükte 90 dereceyi buluyor ve şöyle diyeyim. Bazıları bir bilgisayarı 5-6 sene kullanır. Ya o Caspersa? 1 haftalık bilgisayar bu kadar ısınıyorsa o bilgisayar 5 senede ne olur? Bu soğukta ter bastı.
Mesela 8-9 yıl once aldğım laptop ozamana göre 1500-2000 tl falandı sanırım (4 gb ram gtx 9600m vardı)... Casper Tw8 model dediğin gibi makine her geçen gün farklı ısı değerlerine çıkıyor ve ısındığında wifi ve açılan uygulamalar yavaşlamaya başlıyor .Hani tamam belki yazılımlar güncllendi o oldu şu oldu derken bir laptop elinin altında yanmaması lazım be ..bak taa 8 sene oldu sadece gecen sene içini açtım acaba ne kadar toz olmuştur diye soğutma fanı tozdan gözukmuyordu anakart artık o sıcaklıktanmı ne rengi değişmişti ..Yani kısaca Casper alınmaz ||Tamamen Kendi Görüşüm Kullandığım İçin Diyorum Her ne kadarda içindeki ürünler msı asus vs. olsada ..||

Beyler acil yardım evkurdan bilgisayar alacağım biliyorum aptallık ama maddi imkanlar sebebiyle tek seçeneğim evkur malesef casper excalibur g850 gözüme çok hoş göründü ama forumdaki arkadaşlar sağ olsun almamaya ikna oldum hp pavilion ab001nt nasıldır sizce almalımıyım istediğim özellikleri sadece bu ikisi karsılıyor

Sanırsın diğer marka modellerde hiç sorun yok[emoji2] Casper eski bilgisayarlar sorunlu olabilir ama son çıkanlar da mi sorunlu. Denemeyenler niye halen önyargılı konuşuyor anlamıyorum. Denediyseniz bilgi verin almak isteyene engel olun anlarım. Asus, Msi iyi markalar ama bazı arkadaşlar lanet olsun bu markaları alırsam dediğini de gördüm yani. O yüzden hiçbir marka modelde kesinlikle sorun yaşamazsin diyen olmaz herhalde.
Alanlardan memnun olanları da görüyoruz Casper için konuşuyorum. Önyargılı olmayıp kullananlar yazsa keşke de biz de bilgilensek. Ben de bazen önermek istiyorum ama birçok olumsuz kullansın kullanmasın yorumlar görünce temkinli oluyor insan.

Kısacası alınmaz fanı kendi yaptıysa imkansız alınmaz 1 haftalık PC böyle ısınır mı? Sonra içindeki parçalara bak çok iyi diyorlar tamam anladık içindeki parçalar gayet iyi ama fanı PSU kendisinin ise alınmaz imkânsız. Turbo soğutucu ile yükte 90 derece olur mu? MSI turbo soğutucusu yapıp taksa çok fena soğur yükte 30-40 derece olur.

Sanırsın diğer marka modellerde hiç sorun yok[emoji2] Casper eski bilgisayarlar sorunlu olabilir ama son çıkanlar da mi sorunlu. Denemeyenler niye halen önyargılı konuşuyor anlamıyorum. Denediyseniz bilgi verin almak isteyene engel olun anlarım. Asus, Msi iyi markalar ama bazı arkadaşlar lanet olsun bu markaları alırsam dediğini de gördüm yani. O yüzden hiçbir marka modelde kesinlikle sorun yaşamazsin diyen olmaz herhalde.
Alanlardan memnun olanları da görüyoruz Casper için konuşuyorum. Önyargılı olmayıp kullananlar yazsa keşke de biz de bilgilensek. Ben de bazen önermek istiyorum ama birçok olumsuz kullansın kullanmasın yorumlar görünce temkinli oluyor insan.
Aynı şekilde ben de olumlu bir kaç kullanıcı yorumu duydum ama onun 10larca katı da olumsuz bu kadar insan da karalıyor olamaz bence diye düşünüyor insan ama her şeye rağmen alıp test etmek de geliyor içimden hp pavilion ab001nt hakkında yorumlarda çok elle tutulabilir bişey yok bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim

Kısacası alınmaz fanı kendi yaptıysa imkansız alınmaz 1 haftalık PC böyle ısınır mı? Sonra içindeki parçalara bak çok iyi diyorlar tamam anladık içindeki parçalar gayet iyi ama fanı PSU kendisinin ise alınmaz imkânsız. Turbo soğutucu ile yükte 90 derece olur mu? MSI turbo soğutucusu yapıp taksa çok fena soğur yükte 30-40 derece olur.
Turbo fan konusunda youtube da bir tester 1 aylık kullanımda hiç sıkıntı çekmedim demişti

Bakin, bir sorunla karşılaşmadım demek o markanın "EfSo" veya "BeSt" olduğu anlamına gelmez. Belki o sorun çıkarmadı ama biz daha önce çok gördük. Bize Casper'i savunmayin...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı